Agata Buzek i Jacek Braciak rozstali się! Dlaczego nie są już razem?

Nie wszyscy wiedzieli, że byli parą. Agata Buzek i Jacek Braciak bardzo chronili swoją prywatność. Tym bardziej, że oboje byli już „po przejściach” (o czym za chwilę). Razem pojawiali się jednak na wybranych eventach branżowych. Jedynie od czasu do czasu, ale to wystarczyło, by paparazzii i media podchwyciły temat. Pojawiły się więc wspólne zdjęcia, pojawiły się plotki. W których, jak się szybko okazało, było coś więcej niż tylko ziarenko prawdy. Para wkrótce zamieszkała razem, co rozwiało wszelkie wątpliwości. Niestety, już nie mieszkają razem. Zgodnie z doniesieniami „Super Expressu” Agata Buzek i Jacek Braciak rozstali się. O ironio, tuż przed oficjalną premierą filmu, w którym oboje zagrali. I to zagrali małżeństwo. Do rozstania doszło podobno już na planie, który, jak ujawniły osoby z otoczenia pary, opuszczali osobno...

Agata Buzek i Jacek Braciak we wspólnym filmie „Moje wspaniałe życie”

Film „Moje wspaniałe życie” do kin wchodzi 29 października 2021 roku. Produkcja, którą wyreżyserował Łukasz Grzegorzek to historia Joanny Lisieckiej (w tej roli właśnie Buzek), która próbuje pogodzić karierę z życiem osobistym. Co jest jeszcze trudniejsze niż zwykle, bo kobieta prowadzi podwójne życie – dzieląc czas i emocje między mężem (Braciak), a kochankiem (Adam Woronowicz). Z jakim skutkiem? Dowiemy się już niebawem, jednak sądząc po zwiastunie – różowo nie będzie. Najlepiej zresztą zobaczcie sami. Czyżby problemy małżeńskie, jakich „doświadczyli” na planie przełożyły się na prywatne życie pary? Trudno uniknąć takich skojarzeń w obecnej sytuacji. Przyczyna rozstania Agaty Buzek i Jacka Braciaka nie jest jednak znana. Główni zainteresowani nie zabrali głosu w tej sprawie. Co akurat nie jest dla nas zaskoczeniem.

Agata Buzek i Jacek Braciak – poprzednie związki

Wygląda na to, że zarówno Agata Buzek, jak i Jacek Braciak nie mają szczęścia w miłości. Ona długo związana była z kolegą z Akademii Teatralnej – Pawłem Ławrynowiczem. Miał być ślub, skończyło się jednak rozstaniem. Były narzeczony gwiazdy wyjechał wówczas do Indii, gdzie spędził 10 lat. Ona z kolei wybrała się na Ukrainę, gdzie poznała swojego przyszłego męża, z którym po 12 latach także się rozstała.

On po rozwodzie z pierwszą żoną, producentką filmową Iloną Braciak, z którą doczekał się dwóch córek – Zofii oraz Jadwigi, na lata związał się z koleżanką po fachu Mają Hirsch. Na świat przyszła wówczas jego trzecia córka – Zofia. Ten związek jednak także nie przetrwał próby czasu. Po okresie romansów z młodszymi od siebie kobietami, Jacek Braciak związał się właśnie z Agatą Buzek. Ale i tym razem skończyło się jak zwykle.