Agata Buzek to aktorka znana m.in. z filmuRewers, Niewinne czy serialu Teraz albo nigdy. Oprócz polskich produkcji, 42-latka występuje w zagranicznych obrazach, a na koncie ma kolejny sukces. Buzek zagrała drugoplanową rolę w High Life u boku Roberta Pattinsona

Agata Buzek i Robert Pattinson promują „High Life” na festiwalu filmowym w San Sebastián

High Life to międzynarodowa produkcja, która ma szansę zdobyć wiele nagród. Za reżyserię odpowiada francuska reżyserka Claire Denis Obraz miał światową premierę 9 września na festiwalu w Toronto (zdobył bardzo dobre recenzje), a kilka tygodni później cała obsada oraz jego twórcy pojawili się na kolejnym festiwalu filmowym, tym razem w hiszpańskim San Sebastián. Agata Buzek, Robert Pattinson i Juliette Binoche promowali High Life. Na zdjęciach, które obiegły świat, widać, że polska aktorka i Hollywoodzki aktor zaprzyjaźnili się podczas pracy na planie. Obejmowali się i śmiali, pozując do zdjęć. Buzek zachwyciła w letniej stylizacji. Wybrała prostą, żółtą sukienkę, podkreślającą jej eteryczną urodę.

Filmy z tegorocznego festiwalu filmowego w Gdyni, które musicie obejrzeć >>>

O czym opowiada High Life? To dramat science-fiction, którego fabuła rozgrywa się w kosmosie, gdzie wysłano grupę więźniów. Ich zadaniem jest odnalezienie źródła energii. Wśród nich jest Monte (Robert Pattinson), samodzielnie wychowujący na statku kosmicznym córkę Willow (Scarlett Lindsey). Niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery w Polsce, ale mamy nadzieję, że nastąpi to jesienią! Pierwsze projekcje filmu odbędą się w ramach Warszawskiego Festiwalu Filmowego od 12 października. Tymczasem zobaczcie w galerii wspólne zdjęcia Agaty Buzek i Roberta Pattinsona oraz zwiastun High Life.