Konkurencja była spora, bo umiejętności aktorskie potwierdzone dyplomem miała prawie połowa zespołu. Trzecia edycja jednego z najbardziej lubianych formatów TVN zgromadziła grono gorących nazwisk, a o nagrodę zawalczyli Karolina Ferenstein- Kraśko (żona Piotra Kraśko, pasjonatka jazdy konnej), Anna Lucińska (prowadząca program Dzień Dobry Polsko), Michał Mikołajczak (aktor), Piotr Świerczewski (były piłkarz), Victor Borsuk (m.in. siedmiokrotny Mistrz Polski w Kitesurfingu), Ilona Ostrowska (aktorka), Julia Wróblewska (aktorka), Beniamin Andrzejewski (aktor z serialu 19+), Jan Kuroń (szef kuchni), Tomasz Ciachorowski (aktor), Maja Włoszczowska (najlepsza polska kolarka górska), Maciej Myszkowski (model, mąż Justyny Steczkowskiej), a także bohaterka jednej z naszych okładek i nasz typ agenta tej edycji - blogerka Anna Skura, znana jako What Anna Wears. Największym zaskoczeniem tej edycji był raper Ryszard „Peja” Andrzejewski!

ZOBACZ TAKŻE: To jeszcze nie koniec serialu „Druga szansa”. Fani będą zachwyceni! >>>

Agent Gwiazdy 3 – kto wygrał i kto był Agentem

Do finału weszła trójka uczestników – Ilona Ostrowska, Karolina Ferenstein – Kraśko i Michał Mikołajczak. Ku zaskoczeniu widzów agentem okazała się być Ilona Ostrowska, a zwycięzcą trzeciej edycji programu – Michał Mikołajczak. I ta nagroda zdaje się być w pełni zasłużona – aktor nie tylko bezbłędnie przejrzał tytułowego agenta, ale też, zgodnie ze słowami Kingi Rusin wykazał się dużą zręcznością i dał popis aktorskich zdolności m.in. przekonując Tomasza Ciachorowskiego, który odpadł w półfinale, ze to on jest agentem.  

Agent Gwiazdy 3 – nagroda

Niespodzianką była także sama nagroda. Zwycięzca zgarnął 83 tysiące, czyli najwyższą jak dotychczas kwotę, o jaką można było zawalczyć.

Agent Gwiazdy 3 – uczestnicy

Michał Mikołajczak swoją wygraną dołącza do pozostałych zwycięzców formatu – Antoniego Królikowskiego z pierwszej edycji (Agentem był wówczas Hubert Urbański) i Darii Ładochy z drugiej ( w roli agenta oglądaliśmy Odetę Moro).

Agent Gwiazdy – kolejna edycja

Finał programu realizowanego na Bali i w Chinach za nami, ale Kinga Rusin, czyli prowadząca program zapowiedziała, że możemy się spodziewać kontynuacji. Już wkrótce na ekrany wejdzie kolejna edycja kultowego już Agenta Gwiazdy. Program debiutował w 2000 roku, a jego reaktywowana wersja zgodnie z nazwą przewiduje udział celebrytów. Kogo zobaczymy w Agencie Gwiazdy 4? Będziecie oglądać?

ZOBACZ TAKŻE: Top Model 7: znamy kolejne szczegóły programu! >>>

Zobacz także: