Kim jest Agnieszka Chylińska? Z odpowiedzią na to pytanie nie ma problemu nikt, kto choć raz w ciągu ostatnich 20 lat włączył radio lub telewizor. Kontrowersyjna i piekielnie zdolna piosenkarka w latach 90. razem z zespołem O.N.A. wywołała prawdziwą rewolucję na polskiej scenie muzycznej. Dziś już jako dojrzała artystka, a prywatnie także żona i matka, nie tylko nagrywa hity i porywa tłumy ze sceny, ale dzięki zasiadaniu w jury programu "Mam talent!" jest także jedną z najbardziej wyrazistych gwiazd polskiej telewizji. Co jeszcze wiemy o jej życiu prywatnym? Garść najważniejszych informacji na temat Agnieszki Chylińskiej do sprawdzenia poniżej.

Agnieszka Chylińska - wiek, wzrost

Agnieszka Chylińska przyszła na świat 23 maja 1976 roku w Gdańsku. W 2018 roku skończyła więc 42 lata. Znana w ostatnich latach z zamiłowania do butów na wysokim obcasie artystka może wydawać się bardzo wysoka. W rzeczywistości ma jednak 175 cm wzrostu.

Agnieszka Chylińska - dzieci, mąż

Agnieszka Chylińska dwukrotnie brała ślub. Pierwszym mężem gwiazdy był Krzysztof Krysiak, aktualnym jest Marek. Mężczyzna nie jest osobą publiczną. Wokalistka ma troje dzieci: syna Ryszarda (ur. 2006) oraz córki - Esterę (ur. 2010) i Krystynę (ur. 2013). 

Agnieszka Chylińska - kiedyś i dziś. Zobacz, jak wokalistka zmieniała się na przestrzeni lat już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: WOJEWÓDZKI szczerze o Agnieszce Chylińskiej w swojej książce. Co napisał?