Agnieszka Grochowska w mijającym roku zaliczyła wielki powrót na mały ekran. Po 10 latach od premiery serialu Ekipa mogliśmy ją zobaczyć w Nielegalnych, produkcji Canal+ powstałej na podstawie bestsellerowej serii Vincent V. Severskiego. Oprócz tego pod koniec roku ta jedna z najlepszych rodzimych aktorek pojawiła się w nowej komedii romantycznej utrzymanej w świątecznym klimacie Miłość jest wszystkim. A 2019 rok będzie dla niej okazją na trafienie do znacznie szerszej publiczności, gdyż Grochowska wcieli się w rolę matki bohaterki granej przez Elle Fanning.

Teen Spirit - nowy film z Elle Fanning i Agnieszką Grochowską

Mowa tutaj o filmie Teen Spirit w reżyserii Maxa Minghelli, czyli serialowego Nicka z Opowieści podręcznej. Opowiada on historię nastoletniej Violet, która marzy o tym, by zostać gwiazdą pop. Utrudnia jej to życie na wsi, gdzie ma na głowie mnóstwo obowiązków. Pewnego dnia dziewczyna natrafia na ogłoszenie o konkursie talentów i postanawia wziąć w nim udział. Już po zwiastunie, który trafił do sieci, w Teen Spirit możemy spodziewać się sporej dawki muzyki. Elle Fanning usłyszymy w kawałkach takich artystów, jak Robyn, Ellie Goulding czy Annie Lennox, a oprócz tego ścieżkę dźwiękową filmu wzbogacą Ariana Grande, Katy Perry, Grimes, Major Lazer, No Doubt i The Undertones. Film miał już swoją światową premierę na tegorocznym Toronto International Film Festival. Kiedy i czy w ogóle doczekamy się go w polskich kinach? Ciągle czekamy na taką informację. 

Serial „Nielegalni” już w Canal+! Rozmawiamy z Agnieszką Grochowską, grającą jedną z głównych bohaterek [WIDEO] >>>

Dla Agnieszki Grochowskiej debiut reżyserski Maxa Minghelli nie jest pierwszą zagraniczną produkcją w jakiej zagrała. Do tej pory pojawiła się m.in. u boku Toma Hardy'ego i Gary'ego Oldmana w filmie Child 44 w reżyserii Daniela Espinosy, a także w japońsko-polskiej koprodukcji Persona Non Grata. Zwiastun Teen Spirit możecie zobaczyć w naszej galerii.