Agnieszka Grzelak prężnie działa w sieci już od blisko dekady. Swoją internetową karierę zaczynała od prowadzenia poczytnego bloga. W późniejszych latach skupiła się głównie na publikowaniu filmików w serwisie YouTube. Popularność zdobyła jako guru makijażu, ale od lat zaraża swoich widzów także pasją do podróżowania i smakowania lokalnych przysmaków ze wszystkich stron świata. Na swoich dwóch kanałach zgromadziła łącznie już niemal 3 miliony subskrybentów. Poczynania influencerki obserwuje na bieżąco też 1,7 miliona użytkowników Instagrama. Ogromną popularność w sieci wykorzystała do stworzenia własnej marki kosmetycznej, a do tego jest też właścicielką sklepu z ubraniami i akcesoriami. Co ciekawe, niedawno okazało się, że spektakularne sukcesy zawodowe idą u niej w parze ze szczęściem w życiu osobistym.

Agnieszka Grzelak pokazała swojego chłopaka

Aga przez długi czas nie poruszała publicznie tematu swojego życia uczuciowego. Wiele osób zastanawiało się więc, czy serce youtuberki jest aktualnie zajęte, czy może jednak jest ona wciąż singielką. Rąbka tajemnicy uchyliła w ubiegłym roku w filmie, w którym odpowiadała na założenia fanek i fanów na swój temat. Potwierdziła wówczas, że owszem ma chłopaka, ale na razie nie chce go pokazywać.

To w końcu jednak uległo zmianie. Pod koniec ubiegłego roku Agnieszka zaczęła coraz częściej relacjonować wyjazdy, podczas których towarzystwa dotrzymywał jej tajemniczy blondyn. Jedną z ich pierwszych wspólnych wypraw był wylot do Nowego Jorku, gdzie spędzili Sylwestra i Nowy Rok. Parę miesięcy później wyszło na jaw, że łączy ich zdecydowanie coś więcej niż przyjaźń.

14 lutego Aga Grzelak zamieściła na swoim instagramowym profilu klimatyczne fotki wykonane na tle The Pink Wall, czyli słynnej różowej ściany w Los Angeles. Nie była jednak na nich sama.


Udanych walentynek, jeśli obchodzicie - napisała pod zdjęciem z chłopakiem, którym okazał się Andrzej Stoch Jr.

Kim jest Andrzej Stoch Junior?

Od tamtego momentu wspólnych zdjęć Agnieszki i jej ukochanego zaczęło pojawiać się coraz więcej – także na profilu Andrzeja. Jeśli ktoś jednak wciąż miał jakiekolwiek wątpliwości co do charakteru ich relacji, to pozbył się ich wraz z początkiem kwietnia. Wtedy wówczas para wrzuciła do sieci romantyczne ujęcia, na których nie szczędzą sobie czułości.


Agnieszkę i Andrzeja łączy nie tylko gorące uczucie, ale także pasja do podróżowania. Poza wspomnianym wcześniej Los Angeles zwiedzili już razem m.in. Dubaj, Bali oraz wybrali się na festiwal Coachella, gdzie bawili się na koncertach takich gwiazd jak Billie Eilish, Harry StylesMåneskin. Niedawno mieli okazję też wziąć udział w bardzo wyjątkowym evencie – premierze czwartego sezonu serialu „Stranger Things” w Nowym Jorku. Osobiście poznali tam m.in. aktora Gatena Matarazzo, czyli odtwórcę roli Dustina Hendersona.

Zobacz także:

Nie jest tajemnicą, że sporo czasu spędzają też w polskich górach, ponieważ Angie, jak na chłopaka Agi mówią jego znajomi, pochodzi z Zakopanego. Młody (w tym roku kończy 27 lat) biznesmen na co dzień zarządza m.in. Góralskim Browarem, czyli największą góralską restauracją na Podhalu.

Więcej uroczych zdjęć Agnieszki i Andrzeja znajdziecie w galerii.