Agnieszka Hyży urodziła! I pochwaliła się zdjęciem dziecka [Płeć, imię]

Agnieszka Hyży urodziła! I właśnie pochwaliła się zdjęciem dziecka. Na fotografii, którą gwiazda udostępniła na swoim Instagramie, trzyma maluszka w objęciach i czule całuje go w główkę. Równie wzruszające są słowa pod zdjęciem.

„Bardzo długa podróż za nami... Nasz świat się zatrzymał, a zegar stanął w miejscu. Choć minęło już sporo czasu od kiedy jesteśmy RAZEM, wciąż trudno nam w to uwierzyć. RODZINA. Dziś doświadczamy i odczuwamy ją bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Nareszcie….” – napisała, podpisując post: Szczęśliwi RODZICE I RODZEŃSTWO.

Do zdjęcia dołączyła także wideo, na którym widać rączki maluszka, trzymane w dłoniach obojga rodziców. Najlepiej zresztą zobaczcie sami i same.  

Agnieszka i Grzegorz Hyży – dzieci

Maluszek, który przyszedł właśnie na świat to pierwsze wspólne dziecko Agnieszki i Grzegorza Hyżych. Oboje mają jednak dzieci z poprzednich związków. Ona – córkę Martę – ze związku z producentem telewizyjnym, on – dwóch chłopców (bliźnięta) z poprzedniego małżeństwa z Mają Hyży – Alexandra i Wiktora. Płeć najmłodszej pociechy początkowo nie została podana do publicznej wiadomości, ale jak podał „Pudelek” – Agnieszka Hyży urodziła chłopca! Potwierdzeniem jest InstaStories Agnieszki, która udostępniła zdjęcie męża z dzieckiem w ramionach. „Tata Leona” – podpisała fotografię. W ten sposób poznaliśmy także imię maluszka.

Agnieszka i Grzegorz Hyży bardzo czekali na to dziecko. Tym bardziej, że ciąża nie należała do najłatwiejszych, a para długo się o nią starała, o czym prezenterka otwarcie mówiła w swoich social mediach, chcąc wesprzeć pary, które znajdują się w podobnej sytuacji. Nie dziwi nas więc, że teraz, kiedy dziecko jest już na świecie, gwiazda nie kryje szczęścia. 

Pełni entuzjazmu są także fani i bliscy Agnieszki, którzy obserwują ją na Instagramie. Pod zdjęciem świeżo upieczonej mamy i jej dziecka posypały się gratulacje. „Wspaniale, wszystkiego dobrego dla Was!” – napisał Mateusz Hładki. „Nawet nie wiesz, jak się cieszę” – dodała Monika Mrozowska. „Całuję Was i gratuluję z całego serca” – skomentowała Agnieszka Włodarczyk, która niedawno także sama została mamą (dodała więc nostalgicznie, że „ciąże innych lecą jakoś szybciej niż własne”. My także dołączamy do gratulacji.