Agnieszka i Grzegorz Hyży są małżeństwem od sześciu lat. Wychowują wspólnie córkę Agnieszki Martę z jej związku z producentem telewizyjnym i bliźniaki ze związku Grzegorza z Mają Hyży. Wkrótce jednak ich rodzina się powiększy! Prezenterka ogłosiła bowiem w mediach społecznościowych, że znów zostanie mamą! Jest w siódmym miesiącu ciąży.

Agnieszka i Grzegorz Hyży oczekują narodzin pierwszego wspólnego dziecka

Na Facebooku i Instagramie Agnieszka Hyży podzieliła się ciążową sesją. W opisie postów wyjaśniła, że czekała z ogłoszeniem informacji o ciąży, ponieważ są takie kruche chwile w życiu, które wymagają spokoju i skupienia. Chyba nikt nie będzie miał wątpliwości, że za mną WŁAŚNIE TEN CZAS, który na to zasługiwał...

Przez ostatnie 7 miesięcy toczyliśmy, nie pierwszy raz, nierówną walkę o coś najcenniejszego i najbardziej bezbronnego, ale także o spełnienie naszego wielkiego marzenia. Szczęśliwie, udało się uratować to, co aktualnie najważniejsze. Do tej pory udawało mi się ukradkiem przemykać niezauważoną. Z wielu powodów, nie da się dłużej ukrywać mojego stanu - napisała Agnieszka.

Chciałam przekazać tę nowinę osobiście. Po kilku latach wzlotów i upadków, marzeń i braku nadziei, w momencie najmniej spodziewanym, dzieje się coś tak wyjątkowego. Nie w moim stylu jest epatowanie szczegółami. Nieprzerwanie będę dbać o zdrowe proporcje w dzieleniu się życiem prywatnym - tak dużo ludzi otwiera swoje drzwi bardzo szeroko, moje zostawię lekko uchylone. Zwłaszcza teraz - dodała prezenterka.

Prezenterka i dziennikarka podkreśliła, że cała rodzina nie może doczekać się przyjścia na świat maluszka, wszyscy się cieszą: Wspólnie z @grzegorzhyzy i naszymi dziećmi jesteśmy bardzo szczęśliwi To nasza siła!

Agnieszka i Grzegorz Hyży - historia związku

Agnieszka i Grzegorz Hyży pobrali się w 2015 roku w Rzymie, spotykać zaczęli się w 2014 roku. Po trzech miesiącach się zaręczyli. Oficjalnie jako para pojawili się na ślubie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Potem był medialny coming out podczas Polsat SuperHit Festiwalu 2015.

Choć nie obnosili się w mediach zbyt ze swoim związkiem, to budził on emocje. Zwłaszcza była partnerka Grzegorza Hyżego, Maja, z którą ma dwójkę dzieci, często zabierała głos w tej sprawie.