Wczorajszy dzień dla wielu osób był przełomowy. W sylwestra podsumowali swój rok, to co udało im się osiągnąć i z czego są dumni. Niektórzy zdecydowali się również na sporządzenie listy postanowień na nadchodzący 2019 rok. Gwiazdy składały noworoczne życzenia na Instagramie, a wśród nich nie zabrakło szczerych słów od Agnieszki Kaczorowskiej i jej męża Maćka Peli. Podzielili się z fanami radosną nowiną i poinformowali, że niedługo zostaną rodzicami!

Sara Boruc Mannei jest w ciąży. Zostanie mamą po raz trzeci! >>>

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży! Gwiazda opublikowała zdjęcie brzuszka

Pod sylwestrowym zdjęciem na Instagramie, na którym Agnieszka Kaczorowska pozuje w błyszczącej sukience ze swoim mężem, Maćkiem Pelą, tancerka wyznała, że już niedługo ich rodzina się powiększy, a ona i jej mąż zostaną rodzicami. 26-latka w emocjonującym wpisie nie kryła radości, że w 2019 roku czeka ją całkiem nowe wyzwanie. Nie wiemy, kiedy dokładnie przyjdzie na świat ich pierwsze dziecko, ale sądząc po tym, że brzuszek jest już lekko widoczny, prawdopodobnie za około 6 miesięcy. Kaczorowska poznała swojego męża w szkole tańca, której jest założycielką. Zostali parą na początku 2018 roku, a kilka miesięcy później zaręczyli się. Związek sformalizowali we wrześniu, a już za chwilę czeka ich kolejny etap w życiu!

Dziś świętujemy radosną nowinę. Jesteśmy wdzięczni za piękny rok, który właśnie mija. Jednocześnie nie możemy się doczekać tego co wydarzy się w tym, który zaraz zaczniemy... W 2019 dołączy do nas małe #Pelątko i spełni nasze skryte marzenie. Na pewno przyniesie ze sobą też dużo wyzwań...Jesteśmy na nie gotowi i choć momentami trochę przerażeni, to przede wszystkim bardzo szczęśliwi (…)

napisała na Instagramie celebrytka. Zobaczcie powyżej w naszej galerii zdjęcie, na którym widać ciążowy brzuszek Agnieszki Kaczorowskiej.