Agnieszka Kaczorowska urodziła drugie dziecko! „Z miłości i w imię miłości! Trzymam w rękach kolejny CUD ŻYCIA” – napisała pod zdjęciami z maluszkiem w objęciach, które udostępniła na swoim profilu na Instagramie, jeszcze będąc w szpitalu. W poście – podobnie jak ostatnio Anna Karczmarczyk – podziękowała personelowi szpitala (ona także rodziła w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie), ale i ujawniła płeć i imię dziecka. Oto wszystko, co wiemy na ten temat.

Anna Kaczorowska urodziła drugie dziecko! Znamy płeć i imię!

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela rodzicami zostali już po raz drugi. Ich pierwsze dziecko – córeczka Emilia – przyszła na świat w lipcu 2019 roku. Teraz będzie miała siostrzyczkę, bo Agnieszka Kaczorowska – zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami – po raz drugi urodziła dziewczynkę. Druga córeczka aktorki będzie miała na imię Gabi, o czym także celebrytka poinformowała już wcześniej. W tej kwestii zaskoczeń więc nie było. We wpisie na Instagramie dumna mama ujawniła jednak sporo szczegółów na temat porodu, który, jak podkreśla był zupełnie inny od poprzedniego.

Agnieszka Kaczorowska – co wiemy o jej drugim porodzie?

Agnieszka Kaczorowska rodziła naturalnie i, jak się okazuje, poród przebiegł zupełnie inaczej niż ten pierwszy. 

„To było coś niesamowitego i błyskawicznego! Za mną kompletnie inny poród niż 2 lata temu… taki wymarzony, upragniony. Taki poród po którym czuję się heroską!” – napisała w poście, nie kryjąc dumy i szczęścia. 

A następnie przeszła do podziękowań. Zaczęła od podziękowań dla męża, który – jak ujawniła – towarzyszył jej przy porodzie, dzielnie ją wspierając. „Po raz kolejny przekonałam się, że mój mąż to moja druga połowa.  W porodzie również! Urodziliśmy Gabi razem i to było przepiękne przeżycie! @maciej.pela U rock” – napisała aktorka. Nie szczędziła też komplementów położnej i personelowi szpitala.

„Aniu (Anna Kalinowska) choć nasze drogi zeszły się trochę w ostatniej chwili, to z położną z taaaaką mocą, można zdobywać cały kosmos! Dziękuję, że byłaś przy naszej rodzince w tej ważnej chwili i poprowadziłaś nas bezbłędnie!
Centrum Porodów Naturalnych w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny to obłędne miejsce na piękny naturalny poród. Dziękuję całemu Personelowi oraz Dyrekcji Szpitala za opiekę w iście domowej atmosferze”.

I dodała: „Natura jest niesamowita. A kobieta jest siłą! Czuję się niewiarygodnie spełniona i szczęśliwa zaczynając kolejny rozdział naszej Pelakowej rodzinki… już z Gabi na pokładzie”. Pozostaje nam pogratulować, a was zachęcić do zajrzenia do naszej galerii (u góry strony), gdzie czeka na was zdjęcie maluszka. I dumnych rodziców.