Agnieszka Maciąg: książki, blog, warsztaty

Agnieszka Maciąg zaczynała od poezji, ale największą popularność zdobyła jej druga publikacja „Smak życia”. Od tego czasu wydała kilka kolejnych pozycji, w których dzieli się swoją pasją do gotowania i pozytywną energią. Jej najnowsza książka „Twoja wewnętrzna moc. Jak żyć dobrze w niespokojnych czasach” opowiada o tym, jak znaleźć w sobie wewnętrzną siłę, aby odpowiednio reagować na życiowe wyzwania.

Była modelka prowadzi także bloga, na którym znajdziecie rekomendacje innych książek, a także szereg artykułów poświęconych zdrowemu trybowi życia, przepisom i sposobom radzenia sobie z codziennymi problemami, np. brakiem snu czy gwałtownie zmieniającym się rzeczywistością

Agnieszka Maciąg organizuje także warsztaty, a właściwie spotkania z tymi, których zainteresowało jej podejście do życia. W trakcie takiego spotkania odbywają się wykłady, ale także sesje pytań i odpowiedzi i pozakulisowe, szczere rozmowy. Pytania, na które Agnieszka Maciąg odpowiada na tych spotkaniach, nurtują nas wszystkich na co dzień. Bo kto nie chciałby wiedzieć, jak tworzyć zdrowe relacje? Albo jak być w pełni sobą, bez szufladek i formatek, w które jesteśmy nieustannie wciskani i wciskane? Podczas kilkudniowych spotkań Agnieszka Maciąg dzieli się także swoją wiedzą duchową i praktyczną. Od pomysłów na zdrową dietę, przez sztukę doceniania samego siebie po ćwiczenia jogi i wspólne medytacje.

Agnieszka Maciąg: historia przemiany duchowej

W książce „Pełnia życia” Agnieszka Maciąg opisuje swoje doświadczenia i ścieżki, które zaprowadziły ją do obecnego miejsca. Autorka dzieli się także sposobami, jakie stosuje, by zachować to, co jak sama mówi, jest dla niej cenne: równowagę w życiu, pracy i rodzinie. Niektóre z tych metod możecie znać, lecz Agnieszka Maciąg opowiada o nich w niezwykle wciągający sposób z perspektywy własnych doświadczeń.

Jeśli chcecie wiedzieć, jak Agnieszka Maciąg z osoby, która nadmiernie spożywała alkohol, nałogowo paliła i żyła w ciągłym stresie, stała się abstynentką wstającą między 4.30 a 5.00 rano, aby ćwiczyć codziennie jogę, to ta książka jest zdecydowanie napisana właśnie dla was.

Agnieszka Maciąg: życie prywatne

Agnieszka karierę zaczynała w wieku lat dwudziestu jako modelka. Od tego czasu próbowała w swoim życiu różnych rzeczy. Była dziennikarką, zajmowała się działalnością charytatywną, nagrała też własną płytę „Marakesz 5:30”. Prywatnie jest żoną fotografa Roberta Wolańskiego i mamą dwójki dzieci. Syn Michał jest już dorosłym człowiekiem. Ma też córkę Helenę. W wywiadach podkreśla, że rodzina jest dla niej bardzo ważna i to dla niej ogranicza czas pracy.

Najnowsza książka Agnieszki Maciąg

Nowa książka Agnieszki Maciąg nosi tytuł „Twoja wewnętrzna moc. Jak żyć dobrze w niespokojnych czasach”. Autorka opowiada w niej jak zbudować wewnętrzną siłę, aby żyć z większą pogodą ducha i móc lepiej reagować, kiedy w życiu nie układa się po naszej myśli. Pokazuje też jak umiejętnie podejmować ryzyko, jak radzić sobie w trudnych chwilach i jak widzieć wyzwania zamiast problemów. 

Zobacz także: