Agnieszka Passendorfer praktykuje jogę od ponad 20 lat, a uczy od 12. Lekcji możecie zaczerpnąć w szkole jogi, na warsztatach i wyjazdach. Jeśli preferujecie prywatne zajęcia, takie też są u Agnieszki dostępne. Poznajcie ją bliżej i dajcie wprowadzić się do magicznego świata samorozwoju. Namaste.

Agnieszka Passendorfer – kim jest doświadczona joginka?

Agnieszka Passendorfer to joginka, pisarka, coacherka, a nawet filozofka. Kobieta o wielu twarzach. Jogę odkryła zanim stała się popularna na Instagramie. Praktykuje ją już od ponad 20 lat. Na początku zajmowała się metodami Iyengara i Zen. Teraz skupia się nie tylko na Zen, ale też na ashtandze, vinyasie. Aga uczy jogi od 2010 roku. Od kilku lat można znaleźć ją w modnym miejscu na mapie Warszawy – Yoga Republic, tuż przy Placu Zbawiciela.

Agnieszka jest też autorką książek o jodze, takich jak „13 lekcji jogi”, „10 lekcji jogi. Jamy i nijamy w codziennym życiu”, „13 lekcji miłości”. Prowadzi również bloga oraz pisze artykuły.

Z wykształcenia jest filozofką, co pomaga jej w pracy joginki. Kocha podróże, teatr i koty (ma dwa). Stworzyła również portal OmLine, dzięki któremu można praktykować jogę online!

OmLine – joga w każdym miejscu i o każdej porze

OmLine to portal założony przez Agnieszkę Passendorfer i Marka Łaskawca, którzy po latach praktyk asan i medytacji doszli do wniosku, że warto by to było w coś przerodzić. Chcieli, aby jak najwięcej osób dowiedziało się nie tylko o jodze, ale i o całej stojącej za nią filozofii. Chcieli również ułatwić wszystkim codzienną praktykę. Nie każdy ma przecież czas na chodzenie na zajęcia, a jogę można uprawiać naprawdę wszędzie. I tak powstał OmLine. Portal do poznawania i praktykowania jogi w każdym miejscu i o każdej porze.

Do wyboru macie wiele, bo aż 8 kategorii. Sesje asan, pranayama, czyli praktyki oddechowe, medytacja, teoria jogi, aby dowiedzieć się trochę o przeszłości i historii, anatomia jogi – by lepiej poznać swoje ciało, styl życia, gdzie nauczycie się jak zdrowo żyć i jeść, mantry, których będziecie się uczyć i powtarzać oraz podcasty OmLine, których tematyka skupia się oczywiście na jodze, tym jak wpływa ona na życie i jak życie wpływa na nią.

Do dyspozycji macie również kilka abonamentów. 1-miesięczny, 3-miesięczny lub 12-miesięczny. Dzięki nim będziecie mogły i mogli dostosować swoje potrzeby do czasu, którego potrzebujecie na praktyki. A to wszystko online! 

Zobacz także:

Agnieszka Passendorfer – Instagram, czyli jeszcze więcej jogi

Jeśli jesteście zaciekawione i zaciekawieni osobą Agnieszki i chcecie więcej, to wejdźcie na jej Instagrama (@agapejoga), gdzie regularnie pojawiają się zdjęcia asan, pozycji, wyjazdów, a nawet... kotów. Przy każdym zdjęciu dodany jest motywujący opis. Dajcie ponieść się jodze, medytacji i samorozwojowi.