Komedia romantyczna niezmiennie pozostaje jednym z najpopularniejszych formatów wśród polskich filmowców. A jednym z najnowszych tytułów, który już 8 marca wejdzie na ekrany rodzimych kin, jest Kobieta sukcesu w reżyserii Roberta Wichrowskiego (Syn królowej śniegu, Francuski numer, Karuzela), do którego scenariusz stworzyła Hanna Węsierska (Lejdis, Śniadanie do łóżka).

ZOBACZ TAKŻE: Filmy romantyczne idealne (nie tylko) na Walentynki >>> 

W roli głównej zobaczymy Agnieszkę Więdłochę, widzianą ostatnio w innej rodzimej produkcji Gotowi na wszystko. Exterminator, która wciela się w postać Mańki, szefowej firmy, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Nie dość, że jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z ukochanym Norbertem granym przez Mikołaja Roznerskiego, przeżywa kryzys, to jeszcze pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę, czyli Julię Wieniawę, młodszą siostrę uosabiającą chaos, nieco obcy perfekcyjnej Mańce. Nagle w jej życie - za sprawą psa i przypadku - wkracza również Piotr, którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. W tej roli pojawi się Bartosz Gelner

W obsadzie Kobiety sukcesu znaleźli się także Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak, Paulina Gałązka, Ireneusz Czop oraz Tomasz Oświeciński, w trochę innym wydaniu, niż dotychczas serwował nam go Patryk Vega. Wybierzecie się do kina?

ZOBACZ TAKŻE: 50 najlepszych komedii romantycznych >>>