Znak zodiaku to dla niektórych dużo więcej niż tylko symbol zależny do daty urodzenia. Dzięki cechom, które są przypisane do każdego z nich starają się lepiej zrozumieć samych siebie oraz innych ludzi. Ostatnio temat znaków zodiaku przywołała Agnieszka Woźniak-Starak.

Spod jakiego znaku zodiaku jest Agnieszka Woźniak-Starak?

Nawet sceptycy przyznają, że wiele atrybutów, które przypisuje się konkretnym znakom zodiaku, faktycznie ma cechy zbieżne z ich charakterami. Inni natomiast w pełni zawierzają mocy, która płynie do nas z kosmosu. Wiele osób przywiązuje ogromną uwagę do astrologii, wśród nich są także gwiazdy. Data urodzenia to dla nich zdecydowanie coś więcej niż dzień, w którym raz do roku mogą świętować. Z ułożenia planet dowiadują się wiele nie tylko o sobie, ale również o innych osobach. Temat znaków zodiaku poruszyła na Instagramie Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazda pochwaliła się swoim symbolem w nietypowy sposób. Zapozowała do zdjęcia z obrazem przedstawiającym barana.

Dziennikarka urodzona w kwietniu może zatem odczytać ze swojego znaku zodiaku wiele cech. Jedna z typowych dla baranów mówi, że nie potrafią usiedzieć długo w jednym miejscu i to faktycznie pasuje do Agnieszki Woźniak-Starak, która bez wątpienia nie lubi nudy i woli, kiedy coś się dzieje. Na tym zbieżności się nie kończą. Barany to także ludzie, którzy lubią być liderami i zajmować pierwsze pozycje. Agnieszka Woźniak-Starak jako prowadząca własny program, różne uroczystości i współprowadząca program w telewizji śniadaniowej zdaje się w pełni korzystać z cech, które zostały jej przypisane w chwili urodzenia.

Które gwiazdy przyłączyły się do instagramowej zabawy Agnieszki Woźniak-Starak?

Agnieszka Woźniak-Starak nie tylko podzieliła się z obserwatorami informacją o własnym znaku zodiaku, ale również zaprosiła ich do wspólnej zabawy, w której mogliby podzielić się swoimi symbolami. Na odzew nie trzeba było długo czekać. Pod zdjęciem na Instagramie pojawiły się setki komentarzy. Wśród chwalących się swoimi znakami zodiaku były też inne gwiazdy. Jakob Kosel i Anita Werner zasilili grono baranów. Maffashion pochwaliła się, że jest panną. Natomiast Karolina Ferenstein-Kraśko odpowiedziała dość zagadkowo – „Jak to na Mazurach” i dodała emotikon wieloryba. Jak myślicie dziennikarka jest rybami czy wodnikiem? Sprawdziliśmy to i już znamy odpowiedź. Karolina Ferenstein-Kraśko jest spod znaku ryb.

Wszyscy, którzy wierzą w moc przypisywaną swojej dacie urodzenia i związanemu z nią znakowi zodiaku, mogą sprawdzać informacje dotyczące nie tylko swojego charakteru. Tak jak możemy teraz przeczytać o cechach przypisywanych Maffashion z uwagi na to, że jest panną lub Karolinie Ferenstein-Kraśko spod znaku ryb, tak samo mamy też możliwość poznać lepiej charaktery naszych przyjaciół, członków rodziny lub parterów i partnerek. Być może dzięki zapisom w gwiazdach lepiej ich zrozumiemy.