Agnieszka Woźniak-Starak to bezsprzecznie jedna z najbardziej stylowych osobistości polskiego show-biznesu. Ku wielkiej uciesze jej fanów, dziennikarka jest regularnie fotografowana przez paparazzi przed studiem programu Dzień Dobry TVN. Dzięki temu zdjęcia gwiazdy praktycznie co kilka dni trafiają na łamy portali internetowych, gdzie najczęściej zbierają same pozytywne opinie. Trudno się jednak temu dziwić. Piękna i dobrze ubrana prezenterka radiowa i telewizyjna doskonale zna się na aktualnych trendach. Jednocześnie trudno byłoby nazwać ją ofiarą mody. Przez lata obecności w mediach wypracowała bowiem swój własny, bardzo eklektyczny i nieco nonszalancki styl.

Agnieszka Woźniak-Starak błyszczy w Sopocie

Agnieszka Woźniak-Starak na co dzień preferuje dość luźny i swobodny styl inspirowany w sporej mierze modą streetwearową. Od czasu do czasu, głównie za sprawą pracy w telewizji, mamy okazję podziwiać ją w zupełnie innej odsłonie. Taka okazja nadarzyła się podczas odbywającego się właśnie  Top of the Top Sopot Festival, gdzie dziennikarka występuje w roli jednej z prowadzących. 

Już pierwszego dnia wielkiej imprezy muzycznej Aga skradła show swoimi wieczorowymi stylizacjami. W trakcie wtorkowych koncertów 43-latka pojawiła się na deskach Opery Leśnej w dwóch różnych kreacjach.

Zarówno różowa sukienka mini z piórami, jak i mała czarna zestawiona z oversize'ową marynarką i szpilkami w imponujący sposób wyeksponowały niezwykle zgrabne nogi gwiazdy TVN. Internauci nie szczędzili komplementów.

- Pięknie Pani wygląda

- Cudna

- Buty obłęd

Uczestnik „Top Model” zachwycony stylizacjami Agnieszki Woźniak-Starak

Co ciekawe, jedną z osób, które postanowiły wyrazić publicznie zachwyt nad wyglądem Agnieszki Woźniak-Starak na oficjalnym profilu TVN na Instagramie był... popularny uczestnik czwartej edycji programu Top Model, znany z równie barwnego stylu Mateusz Maga.

Ślicznie wygląda - napisał model.

Zgadzacie się z jego entuzjastyczną opinią?

Stylizacjom dziennikarki z Top of the Top Sopot Festival 2021 możecie się przypatrzyć w naszej GALERII.

Zobacz także: