Chcesz odświeżyć swój look na lato? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, zainspiruj się Agnieszką Woźniak-Starak, która właśnie zmieniła fryzurę. Jedna z najpopularniejszych (a zarazem najbardziej lubianych) prezenterek telewizyjnych w Polsce postawiła na curtain bangs, czyli grzywkę uwielbianą m.in. przez Francuzki. To bardzo modne, a zarazem uniwersalne cięcie. Czym się charakteryzuje i komu pasuje? Sprawdź!

Agnieszka Woźniak-Starak zmieniła fryzurę! 

Kilka dni temu Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała zdjęcie z tarasu w studiu Dzień dobry TVN i pokazała efekty najnowszej metamorfozy. Pod fotografią, którą możesz zobaczyć także w naszej galerii – na górze strony, pojawiło się mnóstwo komentarzy z komplementami. Fanki oraz fani Agnieszki Woźniak-Starak uważają, że wygląda pięknie, a nowa fryzura bardzo jej pasuje. 

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na curtain bangs, czyli najmodniejszą grzywkę w sezonie wiosna-lato 2021. Wygląda świetnie. Dlatego warto się nią zainspirować. Szczególnie, jeżeli należysz do grona fanek francuskiego stylu i nonszalanckich cięć. 

Agnieszka Woźniak-Starak postawiła na curtain bangs. Jak wygląda i komu pasuje ta grzywka?

Curtain bangs, czyli grzywka, na którą zdecydowała się ostatnio Agnieszka Woźniak-Starak, prezentuje się ultra stylowo, poza tym jest bardzo uniwersalna. Pasuje do niemal każdego typu urody. Co ciekawe, nazwa tego cięcia nie jest przypadkowa. Curtain bangs przypomina bowiem zasłonkę, która pięknie otula twarz, a tym samym nadaje jej zupełnie nowe proporcje – optycznie ją wydłuża i wysmukla. Jeżeli zastanawiasz się nad obcięciem grzywki, warto wziąć pod uwagę właśnie curtain bangs. Nie pożałujesz.