Agustin Egurrola się ożenił!!! Właśnie pokazał zdjęcia ze ślubu. Kim jest jego wybranka?

Wiedzieliście, że planuje ślub? No właśnie... Nikt się tego nie spodziewał, bo w ostatnich latach znany z „TVN-u” tancerz i choreograf swoje życie prywatne trzymał w tajemnicy. Tym większym zaskoczeniem jest więc informacja, że Agustin Egurrola właśnie się ożenił? Skąd wiemy? Z Instagrama, bo właśnie tam gwiazdor pochwalił się szczęśliwą nowiną i opublikował kilka zdjęć ze ślubu.

Agustin Egurrola wziął sekretny ślub! Kim jest jego żona?

„Teraz już nie sam wchodzę w ten NOWY ROK !!! Razem możemy wszystko !!! Teraz już zawsze razem !!! Teraz DIANA & AGUSTIN !!! Ten rok był trudny, ale dla nas najpiękniejszy !!!” – napisał dziś po południu Egurrola na swoim Instagramie pod galerią zdjęć z sekretnego ślubu. 

Kiedy dokładnie odbyła się ceremonia? Dokładnie wiadomo. Wszystko wskazuje jednak na to, że ślub udało się naprawdę długo utrzymać w tajemnicy, bo zdjęcia opublikowane przez artystę wskazują na to, że uroczystość odbyła się latem – pięknego słonecznego dnia wśród zieleni (kiedy nie było jeszcze tak surowych obostrzeń dotyczących organizacji wesel – związanych z pandemią). Najprawdopodobniej w lipcu albo sierpniu. I najprawdopodobniej wesele odbyło się w Pałacu Mała Wieś nieopodal Belska Dużego w województwie mazowieckim.

Na pierwszej fotografii (bardzo romantycznej zresztą) widzimy dwie splecione dłonie, na których błyszczą obrączki, na kolejnych –  szczęśliwą parę młodą. Kim jest świeżo upieczona żona Agustina Egurroli? On sam zdradził tylko imię. Wiadomo jednak, że Diana, podobnie jak on jest tancerką. Zanim zdecydowała się na ślub para spotykała się od kilku miesięcy. 

Wcześniej Augustin Egurrola związany był z Niną Tyrką, także tancerką, z którą doczekał się córeczki Carmen. Ich związek rozpadł się jednak 5 lat temu. Teraz gwiazdor od nowa ułożył sobie życie. Gratulujemy!