Podczas gdy jej przyrodnie siostry, Bella i Gigi królowały na wybiegach, Alana Hadid nie planowała nawet zostać modelką. Wiele się jednak musiało zmienić, bowiem ostatecznie kilkanaście godzin temu zadebiutowała na Copenhagen Fashion Week.

Alana Hadid, 40-letnia siostra Gigi i Belli debiutuje na wybiegu w Kopenhadze

38-lenia Alana Hadid przeszła po wybiegu w pokazie Munthe, który odbył się w ramach Copenhagen Fashion Week. Siostra Gigi i Belli pokazała, że ma prawdziwy talent - wyglądała oszałamiająco w dwóch zupełnie różnych stylizacjach.

Pierwszą była sukienka maxi z delikatnego, prześwitującego materiału pokrytego florystycznym haftem i wyszytego drobnymi koralikami, do której dobrano czarne skórzane sandały. Na drugi look Alany złożyła się czarna skórzana mini z wycięciami w kształcie kwiatów zestawiona z tymi samymi czarnymi sandałami i miała futrzaną brązowo-kremowo-czarną torebką. Debiutująca modelka wyglądała naturalnie - wykonano jej make-up no make-up, a włosy rozpuszczono i lekko pofalowano. So chic!

To ekscytujący zwrot akcji [...] Zdecydowałam się przyjechać do Kopenhagi [ponieważ] kocham duńskie marki [...] Jedną z najpiękniejszych rzeczy w Kopenhaskim Tygodniu Mody jest to, jak bardzo jest inkluzywny - mówiła po pokazie Alana Hadid w rozmowie z magazynem „Vogue”.

Alena Zakirova/WireImage

Alena Zakirova/WireImage

Edward Berthelot/Getty Images

Alana została zapytana przez magazyn o reakcję sióstr. Jak zapewnia, są z niej dumne i wspierają jej wybiegową karierę: Oczywiście wiedzą, jak ekscytujące jest bycie na wybiegu, więc są podekscytowane moim występem - ujawniła początkująca modelka.

Zobacz także:

Kim jest Alana Hadid, siostra Gigi i Belli Hadid?

Alana jest córką Mohammeda Hadida i jego byłej żony, Mary Butler. Ma rodzoną siostrę, 42-letnią Marielle i przyrodnie rodzeństwo 28-letnią Gigi, 26-letnią Bellę i 24-letniego Anwara.

Alana jest projektantką mody i współzałożycielką marki La Detresse, która swoją siedzibę ma w Los Angeles. Biorąc udział w kopenhaskim fashion weeku stała się piątą modelką w rodzinie. Gigi i Bella to niekwestionowane gwiazdy wybiegów, Anwar również zajmował się modelingiem, zaś Yolanda Hadid (mama Gigi, Belli i Anwara) w młodości również zajmowała się modelingiem.