Wiedzieliście, że Gigi i Bella Hadid mają siostrę? Jakiś czas temu w roli modela debiutował ich młodszy brat Anwar dziś związany z prestiżową IMG, a w ostatnich dniach zrobiło się głośno o 32-leniej Alanie Hadid. Skrywająca się na Instagramie pod nickiem @lanzybear córka Mohameda Hadida z poprzedniego związku nie tylko nie jest postacią anonimową, ale też pod względem ambicji jeśli chodzi o zaistnienie w świecie mody nie ustępuje ani trochę swoim sławnym siostrom. Trudno się dziwić – powiązania z branżą miała też mama Alany - Mary Butler mająca na koncie epizod z modelingiem, a także jej siostra Marielle pracująca jako buyerka i projektantka dla takich marek jak choćby Guess

W ostatnich dniach na co dzień zajmująca się stylizacją, personal shoppingiem, a także projektowaniem (stworzyła m.in. własną linię T-shirtów z zabawnymi emotkami Current Moji) Alana wystąpiła w roli modowego autorytetu wskazując swoje must have'y z zimowej kolekcji Topshopu.  

Wśród polecanych przez nią projektów są m.in. skórzana kurtka czy brązowy płaszcz z alpaki zarzucony na sukienkę w grochy. Podobają się Wam te zestawienia? Myślicie, że Alana Hadid dogoni swoje sławne siostry jeśli chodzi o popularność?