Aleksandra Domańska należy do grona gwiazd, które bardzo dbają o swoją prywatność. W kwietniu tego roku w rodzimych mediach pojawiły się doniesienia, według których aktorka spodziewa się pierwszego dziecka. Główna zainteresowana całą sprawą nie komentowała jednak plotek. Aż do teraz! Na początku tygodnia (9 sierpnia) Aleksandra Domańska przyznała publicznie, że jest w ciąży. Oto wszystko, co wiemy na ten temat. 

Aleksandra Domańska potwierdziła, że jest w ciąży! 

Aleksandra Domańska opublikowała post na Instagramie, w którym przyznała, że nie ma nic do powiedzenia – brakuje jej weny oraz kreatywnego spojrzenia na świat. Jak czytamy w dalszej części postu, na początku przyglądała się temu zjawisku z zaciekawieniem. Ale od pewnego czasu zastanawia się, skąd ten stan, a także ile on potrwa. Co więcej, aktorka zaczęła szukać przyczyny wspomnianej już zmiany. Spytała swoje fanki oraz fanów, czy może być ona spowodowana ciążą. Tym samym potwierdziła, że spodziewa się dziecka. 

„Nie mam nic do powiedzenia. Nic. Zero. Zero weny. Zero kreatywności. Naaaadaaaaa. Na początku przyglądałam się temu z zaciekawieniem, czekając aż ten moment minie. No bo minie myślałam wtedy, MINIE. Muszę po prostu odpocząć. Nigdy tego nie robiłam więc przyszedł czas. Ale LUDZIE JEDYNI ON NIE MIJA!!!!!!!! TERAZ? Teraz myśle sobie what the kur*a f*ck. Gdzie moje pomysły? Gdzie jakaś twórczość proszę ja Ciebie. Czy zawsze zostanę już taka? O Bogini jeszcze 2 lata temu wymyślałam i montowałam i to było dobre i miłe i jasne. CO DZIEJE SIĘ PYTAM SIĘ I CZY KTOŚ TU JESZCZE TAK MA? ZŁOTE RADY? SŁOWA OTUCHY? CZY MOŻE CIĄŻA MA TO DO SIEBIE? MÓWCIE MI! Tymczasem płynę dalej z prądem rzeki mętnej” – napisała Aleksandra Domańska na Instagramie. 

Post, który Aleksandra Domańska opublikowała wczoraj na swoim profilu na Instagramie, wywołał niemałe poruszenie w sieci. Wciąż można go zobaczyć na oficjalnym profilu aktorki. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od osób, które także doświadczyły braku weny i kreatywności podczas ciąży. Głos w sprawie zabrały m.in. Lara Gessler oraz Aleksandra Hamkało. Czyli gwiazdy, które niedawno zostały mamami.  

Aleksandra Domańska – ciąża. Aktorka pokazała ciążowy brzuszek

Gwiazda takich produkcji jak (Nie)znajomi, Podatek od miłości czy O mnie się nie martw pokazała ciążowy brzuszek po raz pierwszy! Dzień po publikacji wspomnianego już zdjęcia Aleksandra Domańska zorganizowała Q&A na swoim profilu na Instagramie, w którym jej fanki oraz fani mogły i mogli odpowiadać na pytanie „Czego dusza pragnie?”. Jedna z osób odpowiedziała „miłości”. I to właśnie przy okazji publikacji tego pytania, aktorka pokazała ciążowy brzuszek, a także napisała, że wszystkim życzy miłości. Fotografię z Instagram Stories możecie zobaczyć w naszej galerii (na górze strony).

„I tego nam wszystkim życzę. I ponownie dziękuję i żegnam się ponownie również” – napisała Aleksandra Domańska na Instagram Stories.  

Aleksandra Domańska spodziewa się pierwszego dziecka!

Aleksandra Domańska potwierdziła, że już niebawem zostanie mamą po raz pierwszy. Ale jak dotąd nie zdradziła szczegółów związanych z ciążą czy ze zbliżającymi się wielkimi krokami narodzinami dziecka. Nie wiadomo, jakiej płci będzie maleństwo, a także kiedy pojawi się na świecie. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda chce zachować wszelkie informacje na ten temat dla siebie oraz dla swoich bliskich.