Aleksandra Domańska została mamą

Dziecko Aleksandry Domańskiej jest już na świecie! Popularna aktorka, znana m.in. z serialu telewizyjnego „O mnie się nie martw” oraz komedii romantycznej „Podatek od miłości”, podzieliła się tą radosną nowiną we wtorek, 5 października 2021 roku, za pośrednictwem mediów społecznościowych. 32-latka zamieściła na swoim oficjalnym profilu w serwisie Instagram, który obserwują na ten moment już przeszło 84 tysiące użytkowników serwisu, czarno-białą fotografię, na której karmi noworodka. Na zdjęciu widać, że z oczu młodej mamy płyną łzy... Klimatyczne zdjęcie Ola opatrzyła dającym do myślenia wpisem.

Aleksandra Domańska szczerze o bólu po porodzie

Ola Domańska zdecydowała się podzielić z internautami swoimi przemyśleniami na temat początków macierzyństwa, którym w jej przypadku bardzo daleko jest jest do idyllicznych obrazków, które zazwyczaj pokazywane są przez gwiazdy, celebrytki i influencerki na Instagramie.

Najdroższa najbliższa i nieznajoma. Siedzę obok Ciebie na łóżku, gdy tripujesz na bólu cała spocona i słaba. Jestem tam ja i wszystkie wnuczki wszystkich czarownic, których nie udało im się spalić. Kładę chłodne ręce na Twoich spiętych barkach i całuję zapłakane policzki. Nie mam Ci za wiele do powiedzenia. Jesteś dzielna. I nie- nie mówię tu o Tobie jako mamie (to zdjęcie może tak sugerować), bo może mamą nie jesteś, lecz przede wszystkim o Tobie jako Tobie! Niezależnie od tego co podpowiada Ci Twój umysł jesteś super dzielna. Nie obchodzi mnie ile błędów popełniłaś Twoim zdaniem, lub ile osiągnęłaś lub czego nie osiągnęłaś, czy się odważyłaś czy się nie odważyłaś, boisz się lub nie boisz, umiesz nie umiesz, zdobyłaś nie zdobyłaś… Jesteś. Może niech to na dziś wystarczy? Że jesteś. Jestem. Jestem. Jestem Tobą, Ty mną. Jedną rękę kładę na splocie słonecznym, drugą na sercu. Wdech, wydech, wdech, wydech. Niech płyną przeze mnie wszystkie emocje. Każda przynosi coś innego i każda mija. Po to, żeby zaraz wrócić. I takie to życie. I tak w koło Macieju. You go girl!!! You kurde GO GIRL!!! YOU GO GIRL DO JASNEJ CHOLERY!!!!! A jak jeszcze nie czujesz, żeby GO TO PO PROSTU STAY I CHU* Widocznie jeszcze nie czas. Ty wiesz najlepiej. Jestem. Jesteś. I niech to wystarczy na dziś. Dziękuję Tobie i mnie i Tobie Mamo - czytamy.

Aleksandra Domańska na razie nie zdecydowała się ujawnić płci oraz imienia swojego dziecka.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo siły i spokoju w tym wyjątkowym czasie.