Aleksandra Szwed popularność zdobyła jako dziewczynka, występują w serialu Rodzina zastępcza emitowanym na antenie telewizji Polsat. Dziś aktywna jest głównie w mediach społecznościowych, gdzie relacjonuje m.in. swoje działania w różnego rodzaju współprace z fundacjami, ale też życie prywatne jako mamy kilkuletniego Borysa i partnerki Krzysztofa Białkowskiego. 

W tegoroczny Prima Aprilis Aleksandra Szwed wywołała poruszenie w sieci, ponieważ opublikowała na Instagramie post, w którym sugerowała, że jest w ciąży. Część jej obserwatorek i obserwatorów uznało to za słaby żart, inne osoby od razu gorąco gratulowały. Jednak po kilku tygodniach okazało się, że jej Szwed faktycznie jest w drugiej ciąży. Dopiero pod jej koniec zdecydowała się pokazać kilka zdjęć z zaokrąglonym ciążowym brzuszkiem.

Dziś Ola obwieściła światu, że jej drugie dziecko już się urodziło. Wrzuciła na Instagram zdjęcie z partnerem Krzysztofem ze szpitala, któremu towarzyszyły słowa:

Z Tobą mogę wszystko! Konie kraść, dzieci rodzić… 

Z kolei na instagramowym profilu Krzysztofa pojawiło się zdjęcie stópek maleństwa. Dzięki temu wiemy, że poród musiał nastąpić już kilka dni temu. Póki co gwiazda nie zdecydowała się jeszcze wyjawić płci maleństwa. Nie wiemy więc, czy Borys będzie miała siostrzyczkę czy braciszka. Na pewno was jednak poinformujemy, jeśli uda nam się dowiedzieć!

Zobaczcie zdjęcia maleństwa i szczęśliwych rodziców w galerii na górze strony!