Gwiazdy lubią informować o ważnych dla nich kwestiach za pośrednictwem Instagrama. Niektóre z nich są bardziej wylewne, inne pozostawiają więcej domysłom fanów. Aleksandra Żebrowska zdecydowanie należy do tej drugiej grupy, chociaż jej post w mediach społecznościowych trudno odczytać w inny sposób. Żona Michała Żebrowskiego jest w ciąży i po raz trzeci zostanie mamą! Przypomnijmy, że para pobrała się w 2009 roku. Na początku ich związek wzbudzał wiele emocji, ponieważ Ola jest młodsza o 15 lat od swojego ukochanego. Jednak do dziś tworzą jedno z najbardziej udanych małżeństw polskiego show-biznesu. Mają dwójkę synów: 10-letniego Franciszka i 7-letniego Henryka. Wygląda na to, że już niedługo ich rodzina powiększy się o kolejnego członka, ponieważ Aleksandra Żebrowska jest w ciąży! Do rozwiązania coraz bliżej, dlatego gwiazda postanowiła podzielić się radosną nowiną i zdradzić płeć maleństwa.

Znamy płeć drugiego dziecka Anny i Roberta Lewandowskich! Klara będzie mieć siostrę czy braciszka? >>>

Aleksandra Żebrowska jest w ciąży!

Aleksandra Żebrowska opublikowała na początku marca nietypowy post na Instagramie, który przedstawiał posiłek: kanapki z musztardą i ogórki kiszone. Ale podpis dawał do myślenia i tak naprawdę nie pozostawiał wątpliwości, co do zamiaru żony Michała Żebrowskiego, która chciała podzielić się ze światem radosną nowiną. Ola opatrzyła zdjęciem komentarzem #pregnancyannouncement, co oznacza „ogłoszenie ciążowe”. Pod postem posypały się gratulacje m.in. od Lary Gessler, Kuby Wojewódzkiego, Anny Kalczyńskiej, a także od fanów, którzy byli zachwyceni sposobem, w jaki Ola ogłosiła ciążę. Rodzina Żebrowskich już niedługo powiększy się o kolejnego członka. 

Ola Żebrowska chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z brzuszkiem ciążowym, który jest coraz większy. Wczoraj dodała zdjęcie w stroju kąpielowym i podpisała je „Rafał czy Andrzej” #itsaboy #idźnawybory”. Gwiazda tym samym zdradziła płeć dziecka. Ola i Michał Żebrowscy po raz kolejny zostaną rodzicami chłopca! Oprócz tego, że Ola poinformowała o płci maleństwa, zachęciła swoich użytkowników do głosowania w II turze wyborów, która odbywa się 12 lipca. Zobaczcie w galerii powyżej urocze zdjęcie! Żebrowska wygląda kwitnąco w ciąży.