Alessandra Ambrosio należy do grona najpopularniejszych modelek na świecie. Sławę i rozgłos przyniosła jej współpraca z Victoria’s Secret. Choć gwiazda pokazów mody i sesji zdjęciowych nie reprezentuje już amerykańskiej marki bieliźnianej, nie może narzekać na nudę czy brak zawodowych wyzwań. Poza tym jest aktywna w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem. Na swoim profilu pokazuje zdjęcia i wideo nie tylko z portfolio, ale również z prywatnej galerii. Natomiast robi to dość rzadko. Nic więc dziwnego, że posty tego typu zawsze wzbudzają duże zainteresowanie wśród jej fanek oraz fanów. Tak jest i tym razem. 

Alessandra Ambrosio pokazała córkę na Instagramie 

Najnowszy Reels na oficjalnym profilu Alessandry Ambrosio na Instagramie cieszy się dużą popularnością (nie tylko) wśród jej obserwatorek i obserwatorów. Został on poświęcony jej córce - Anji Ambrosio Mazur, która w sierpniu tego roku skończy 15 lat. Okazja do publikacji wideo z nastolatką w roli głównej była absolutnie wyjątkowa. Nastolatka świętowała bowiem graduation, co oznacza, że skończyła naukę w szkole podstawowej. A przed nią: liceum. 

I w mgnieniu oka… Ona jest w szkole średniej!!! Jestem z ciebie dumna, moja córeczko - napisała Alessandra Ambrosio pod postem na Instagramie. 

Wspomniany filmik, który obejrzało ponad 231 tysięcy osób z całego świata, znajdziecie tutaj: 

Alessandra Ambrosio: dzieci. Anja i Noah są już nastolatkami

Jak nietrudno policzyć, Alessandra Ambrosio została mamą w 2008 roku. Około cztery lata później modelka z brazylijsko-polsko-włoskimi korzeniami powitała na świecie młodszego brata Anji - Noah. Ojcem dzieci gwiazdy modelingu jest Jamie Mazur, czyli amerykański przedsiębiorca. Niestety w marcu 2018 roku para podjęła decyzję o rozstaniu po ponad 10 latach życia razem.