Alexander Skarsgård i jego dziewczyna Tuva Novotny kilka miesięcy temu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorska para bardzo konsekwentnie strzeże swej prywatności, dlatego nie chwaliła się faktem w mediach – ani tradycyjnych, ani społecznościowych. Nie było rodzinnych okładek w kolorowych pismach ani słodkich zdjęć stópek malucha na Instagramie.

Jedynie raz, w listopadzie 2022 roku w Nowym Jorku, paparazzi dostrzegli zakochanych z dziecięcym wózkiem i zawiniątkiem w rękach. Zdjęcia zostały zrobione siedem miesięcy po tym, jak 43-letnia szwedzka aktorka po raz pierwszy zaprezentowała ciążowy brzuszek. Ani jedna, ani druga strona nigdy nie potwierdziła romansu.

Alexander Skarsgård i Tuva Novotny: dziecko

Dopiero teraz, przy okazji premiery 4. sezonu serialu „Sukcesja”, Skarsgård potwierdził w rozmowie z „Entertainment Tonight”, że został ojcem.

Dziękuję bardzo – powiedział 46-latek, przyjmując gratulacje z powodu powiększenia rodziny.

Gwiazdor „Wielkich kłamstewek” pochwalił się też pluszową maskotką, którą otrzymał na czerwonym dywanie, a która – jak łatwo się domyślić – została wręczona jako prezentem dla maleństwa. Aktor nie zdradził jednak żadnych szczegółów na temat imienia ani płci dziecka.

Dla syna Stellana Skarsgårda jest to pierwsze dziecko. Tuva Novotny ma już córkę 16-letnią córkę Ellę, z byłym partnerem, Nicolaiem Bjerrumem Lersbryggenem. Świeżo upieczonym rodzicom składamy gratulacje!