Pamiętacie świąteczny spot serwisu aukcyjnego Allegro "Czego szukasz w Święta", który wzruszał do łez i sprawił, że ludzie na potęgę udostępniali go w social mediach? Nawet zagraniczne media podłapały temat i wychwalały polską produkcję za uniwersalny temat i wielokrotnie podkreślali, że to jedna z przyjemniejszych reklam świątecznych, która pojawiła się w 2016 roku.

Idąc za ciosem polska marka po raz kolejny postawiła na emocje i jak się okazuje po raz kolejny z powodzeniem. Reklama zadebiutowała w internecie wczoraj i już stała się najchętniej komentowaną i szerowaną na Facebooku i uplasowała się na pierwszym miejscu wśród trendów w serwisie YouTube. W ogóle nas to nie dziwi, ponieważ to wideo wzrusza do łez, ale pod warunkiem, że poświęcicie 2 minuty i obejrzycie go do końca. Możemy się założyć, że wśród Was nie znajdzie się nikt, kto nie uroni chociażby najmniejszej łzy.

Najnowsza produkcja Allegro skupia się na relacji córki z matką, które stają przed bardzo ważnym zadaniem: sprawić, aby dziecko czuło się komfortowo podczas zbliżającego się balu przebierańców. Zadanie okazuje się wcale nie takie proste, ale efekt końcowy zwala z nóg. Nie będziemy za dużó zdradzać, bo to po prostu trzeba zobaczyć.