Konkurs #AmbasadorkaBielenda2021 rozstrzygnięty! Znalezienie dziewczyny, która w tym roku będzie reprezentowała markę Bielenda było dla jury konkursu ogromnym wyzwaniem, ponieważ (podobnie jak w latach poprzednich) zgłosiło się mnóstwo osób. Paulina Bernacka, Luiza Grabowska, Anna Antkowiak – to właśnie one dostały się do wielkiego finału i wzięły udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej, której efekty możesz podziwiać w marcowym wydaniu magazynu GLAMOUR. I choć cała trójka poradziła sobie świetnie podczas zdjęć, tytuł ambasadorki Bielenda mógł przypaść tylko jednej z dziewczyn. Nareszcie możemy zdradzić, że laureatką tegorocznej edycji konkursu na reprezentantkę jednej z najpopularniejszych marek urodowych w Polsce została… Paulina!

fot. materiały prasowe Bielenda

21-letnia Paulina Bernacka została nową ambasadorką Bielenda. To właśnie ona będzie promować pielęgnację marki w 2021 roku - m.in. poprzez udział w kampaniach reklamowych i wyjątkowych wydarzeniach z branży beauty. Poczynania Pauliny możesz śledzić na jej Instagramie (@paulinabernacka), a także na oficjalnym profilu marki Bielenda (@bielenda). 

A jeśli interesujesz się nowościami kosmetycznymi albo (po prostu) chcesz uzupełnić zawartość swojej kosmetyczki, zwróć uwagę na produkty z linii Eco Nature, które patronowały konkursowi #AmbasadorkaBielenda2021. Ich receptury zawierają od 90% do 99% składników pochodzenia naturalnego. Co więcej, mają wegańskie składy i są one wolne od okrucieństwa #crueltyfree, a dowodzą temu certyfikaty PETA. Kosmetyki do pielęgnacji twarzy z linii Eco Nature od marki Bielenda sprawdzą się u osób z cerą suchą i odwodnioną, mieszaną oraz tłustą. Natomiast produkty pod prysznic i do kąpieli z całą pewnością przypadną do gustu posiadaczkom skóry szorstkiej, wrażliwej, potrzebującej regeneracji czy odżywienia, a zarazem fankom świeżych, delikatnych zapachów. 

fot. materiały prasowe Bielenda