Amber Heard dołączyła do grona świeżo upieczonych mam! I to już jakiś czas temu, bo jej córeczka przyszła na świat 8 kwietnia 2021 roku, ale dopiero 1 lipca aktorka postanowiła podzielić się tą radosną nowiną ze światem za pośrednictwem Instagrama. W poście, jaki widnieje obok przepięknego zdjęcia Amber i maleńkiego człowieka, czytamy, że dziewczynka otrzymała imiona Oonagh Page.

„Jestem podekscytowana, mogąc podzielić się z wami tą informacją. Cztery lata temu zdecydowałam, że chcę mieć dziecko. Chciałam to zrobić na swoich warunkach. Teraz rozumiem, jak radykalne jest dla nas właśnie takie podejście o jednej z najbardziej fundamentalnych części naszego przeznaczenia. Mam nadzieję, że nadejdzie kiedyś czas, gdy normalne będzie to, że masz dziecko, a nie pierścionek na palcu” – napisała Amber Heard.


Amber Heard została mamą! Czy będzie samotnie wychowywać swoje dziecko?

Jak to możliwe, że umknęła nam ciąża aktorki? Otóż nie umknęła, bo Amber nie urodziła swojej córeczki, a zrobiła to surogatka. „Część mnie chciała zatrzymać tę prywatną sferę dla siebie, bo to nie jest czyjś interes. Jednak naturą mojego zawodu jest to, że chcę mieć kontrolę nad tymi informacjami” – wyznała aktorka, argumentując to, dlaczego postanowiła zdradzić, że została mamą. 

Amber Herad jest jedynym opiekunem prawnym dziecka, choć aktualnie nie jest singielką. Od stycznia 2020 roku aktorka spotyka się z operatorką Biancą Butti. To jej pierwszy dłuższy związek od czasu, gdy przez dwa lata randkowała z Elonem Muskiem, a w jego towarzystwie zaczęto ją widywać w 2016 roku po zakończeniu burzliwej relacji z Johnnym Deppem. Aktor i Heard związali się w 2012 roku, a ich małżeństwo swoje zwieńczenie miało w sądzie. W listopadzie 2020 roku aktor został uznany za winnego pobicia swojej eksmałżonki i oficjalnie może być nazywany „żonobijcą”.