Najpierw była Azja, a następnie Ameryka. Takie destynacje obrali dla uczestników twórcy jednego z najpopularniejszych programów TVN. Powróci on na antenę na wiosnę 2020 wraz z zupełnie nową prowadzącą. Do tej pory „Azja Express”, a następnie „Ameryka Express” prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Prezenterka ma jednak za sobą ciężkie chwile – śmierć męża Piotra Woźniaka-Staraka, w związku z czym porzuciła (być może tylko na jakiś czas) pracę w telewizji. Dlatego w roli gospodyni zastąpi ją Daria Ładocha, popularna trenerka kulinarna, dyplomowany coach zdrowia, autorka wielu książek kucharskich oraz zwyciężczyni drugiej edycji innego show TVN z udziałem gwiazd,„Agent Gwiazdy”.

Ameryka Express 2020: kto pojawi się w programie?

Wiemy także, jakie duety pojawią się w najnowszej odsłonie „Ameryka Express”, która tym razem rozgrywać się będzie w Kolumbii i Gwatemali. Do wyścigu po zwycięstwo staną żona Hollywood Iwona Benjamin i jej mąż Reggie, bracia Grzegorz i Rafał Collins, Paweł Deląg i jego kolega Dariusz Lipka, Małgorzata Heretyk i jej ukochany Ernest Musiał, Patrycja Markowska z przyjaciółką Żanetą Luberą, przyjaciółki Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska, Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą oraz koledzy Marcin „Różal” Różalski i Bartosz Fabiński.

Zobacz także: Klaudia El Dursi poprowadzi nowy program TVN!

Ameryka Express: co będzie działo się w programie?

Jak zapowiadają producenci, nowy sezon „Ameryka Express”, warunki będą ekstremalne. Pogoda będzie zmieniać się gwałtowanie z dnia na dzień nawet o 30 stopni. A deszcz tropikalny zmoczy uczestników do suchej nitki. Wyścig będzie toczył się w niezwykłych okolicznościach przyrody, począwszy od majestatycznych wulkanów, przez niedostępne dżungle po tropikalne wybrzeża Morza Karaibskiego. Zaś zadania przekroczą najśmielsze oczekiwania – bohaterowie show będą musieli sprawdzić swoją wytrwałość, pływając po jeziorze w kraterze, gotując na szczycie wulkanu czy próbując przysmaków Majów, niezjadliwych dla przeciętnego Europejczyka. Obejrzycie?

Zobacz także: „Motyw” - nowy serial z gwiazdorską obsadą. Małgorzata Kożuchowska, Michał Czernecki i Agnieszka Grochowska opowiadają nam o produkcji