Andrew Garfield w ostatnim czasie wielokrotnie nominowany był do prestiżowych nagród za rolę w miniserialu „Pod sztandarem nieba”. Aktor pojawił się na gali wręczenia Złotych Globów jako kandydat do statuetki w kategorii Najlepszy aktor w serialu limitowanym, antologii lub filmie telewizyjnym. Kilka dni później Brytyjczyk wziął udział także w innym ważnym wydarzeniu dla branży filmowej – Critics' Choice Awards. Fenomenalna rola 39-latka nie była jednak tematem numer jeden podczas wywiadów na czerwonych dywanach. Filmowy „Spiderman” zdecydowanie bardziej wolał rozmawiać na temat... astrologii.

Andrew Garfield jest zodiakarą?

W mgnieniu oka internet obiegła rozmowa brytyjskiego aktora z popularną na YouTubie komiczką, Amelią Dimoldenberg. Dlaczego? Z kilku powodów. Po pierwsze – fanki i fani nie mogą oderwać wzroku od zauroczonego i nieco onieśmielonego 39-latka, który nie kryje swojej sympatii do prowadzącej „Chicken Shop Date”. Po drugie – internauci i internautki oszaleli i oszalały, gdy okazało się, że Andrew Garfield jest... zodiakarą. Aktor nonszalancko i mimochodem wspomniał o kompatybilności między słonecznym znakiem Amelii a swoim w księżycu. Zresztą, zobaczcie sami, jak potoczyła się rozmowa, o której dziś mówią wszyscy.

Twój astrologiczny znak to Wodnik? To mój znak w księżycu. Jeśli masz znak słoneczny, który jest taki sam jak znak księżyca kogoś innego – to naprawdę dobre połączenie.

 Wiedzieliście i wiedziałyście o tym? Żeby było tego mało, w innym, mniej popularnym wywiadzie ze Złotych Globów Andrew wspomniał o Powrocie Saturna. Co to takiego? Mówi się, że Saturn jest dla każdego z nas „surowym nauczycielem zodiaku”. Pierwszy powrót tej planety przeżywamy zazwyczaj między 27. a 30. rokiem życia. Zwykle dochodzi wówczas do życiowych zawirowań, radyklanym zmian czy wkraczania na nową, zupełnie nieznaną ścieżkę życiową. 

W jakim kontekście o tak burzliwym zjawisku astrologicznym mówił Andrew Garfield? W wywiadzie z „Vanity Fair” aktor życzył wszystkiego najlepszego dziennikarzowi Marcowi Malkinowi. Wszystkiego najlepszego z okazji 27. urodzin. To początek twojego Powrotu Saturna, przygotuj się na ciężki czas

 

Czy Andrew Garfield planuje zostać zodiakarą numer jeden świata show-biznesu? Być może, jednak Brytyjczyk ma niemałą konkurencję. Jakiś czas temu pisałyśmy i pisaliśmy o Jennifer Lopez, która unika osób spod znaku Panny jak ognia. Jak się okazuje, latynoska wokalistka podczas castingów tanecznych każe wypraszać osoby, które urodziły się między 23 sierpnia a 22 września. Przesada? Czy naturalne zachowanie dla prawdziwych fanów i fanek astrologii?