Andrew Garfield w ostatnim czasie wielokrotnie nominowany był do prestiżowych nagród za rolę w miniserialu „Pod sztandarem nieba”. Aktor pojawił się na gali wręczenia Złotych Globów jako kandydat do statuetki w kategorii Najlepszy aktor w serialu limitowanym, antologii lub filmie telewizyjnym. Kilka dni później Brytyjczyk wziął udział także w innym ważnym wydarzeniu dla branży filmowej – Critics' Choice Awards. Fenomenalna rola 39-latka nie była jednak tematem numer jeden podczas wywiadów na czerwonych dywanach. Filmowy „Spiderman” zdecydowanie bardziej wolał rozmawiać na temat... astrologii.

Andrew Garfield jest zodiakarą

W mgnieniu oka internet obiegła rozmowa brytyjskiego aktora z popularną na YouTubie komiczką, Amelią Dimoldenberg. Dlaczego? Z kilku powodów. Po pierwsze – fanki i fani nie mogą oderwać wzroku od zauroczonego i nieco onieśmielonego 39-latka, który nie kryje swojej sympatii do prowadzącej „Chicken Shop Date”. Po drugie – internauci i internautki oszaleli i oszalały, gdy okazało się, że Andrew Garfield jest... zodiakarą. Aktor nonszalancko i mimochodem wspomniał o kompatybilności między słonecznym znakiem Amelii, a swoim w księżycu. Zresztą, zobaczcie sami, jak potoczyła się rozmowa, o której dziś mówią wszyscy.

Twój astrologiczny znak to Wodnik? To mój znak w księżycu. Jeśli masz znak słoneczny, który jest taki sam jak znak księżyca kogoś innego – to naprawdę dobre połączenie.

 Wiedzieliście i wiedziałyście o tym? Żeby było tego mało, w innym, mniej popularnym wywiadzie ze Złotych Globów Andrew wspomniał o Powrocie Saturna. Co to takiego? Mówi się, że Saturn jest dla każdego z nas „surowym nauczycielem zodiaku”. Pierwszy powrót tej planety przeżywamy zazwyczaj między 27. a 30. rokiem życia. Zwykle dochodzi wówczas do życiowych zawirowań, radyklanym zmian czy wkraczania na nową, zupełnie nieznaną ścieżkę życiową. 

W jakim kontekście o tak burzliwym zjawisku astrologicznym mówił Andrew Garfield? W wywiadzie z „Vanity Fair” aktor życzył wszystkiego najlepszego dziennikarzowi Marcowi Malkinowi. Wszystkiego najlepszego z okazji 27. urodzin. To początek twojego Powrotu Saturna, przygotuj się na ciężki czas

 

Czy Andrew Garfield planuje zostać zodiakarą numer jeden świata show biznesu? Być może, jednak Brytyjczyk ma niemałą konkurencję. Jakiś czas temu pisałyśmy i pisaliśmy o Jennifer Lopez, która unika osób spod znaku Panny jak ognia. Jak się okazuje, latynoska wokalistka podczas castingów tanecznych każe wypraszać osoby, które urodziły się między 23 sierpnia a 22 września. Przesada? Czy naturalne zachowanie dla prawdziwych fanów i fanek astrologii?

 

Zobacz także: