W polskich sklepach online pojawiła się nowa marka - Anekke. To jedna z niewielu na polskim rynku przeznaczona głównie dla matek i córek. W kolekcji na 2017 rok znajdziemy torebki, plecaki, portfele i kosmetyczki. Co je charakteryzuje? Baśniowy motyw dziewczynki z nostalgią w oczach. Hiszpanki dosłownie zwariowały na ich punkcie. 

Anekke to galanteria dla dziewczynek i pań. Kobiety pokochały ją przede wszystkim za dziewczęcy styl i oryginalny design. Te torebki to małe dzieła sztuki, które przenoszą do świata fantazji, gdzie bohaterką jest postać ciemnowłosej dziewczynki o imieniu Anekke. Każda torebka jest precyzyjnie wykonana, posiada kieszonki, schowki, romantyczne zawieszki z mnóstwem detali, baśniowe motywy, piękne hafty i harmonijne zestawienie kolorów i materiałów. 

Gdzie znajdziemy produkty Anekke? 

Torebek szukajcie przede wszystkim w Papilon4you - u głównego sprzedawcy Anekke w Polsce. Specjalnie dla polskich fanów udostępnił torebki z czterech serii. W torebkach Nature dominują pastelowe odcienie beżu, przydymionego różu, jasnego turkusu i zieleni. Główną bohaterką tej kolekcji jest seria, gdzie Anekke oprawiona jest w oryginalne motywy roślinne. Kolekcja Ballerina pozostaje w nurcie miejskiego stylu. Główny motyw to baśniowe miasto w księżycowej poświacie utrzymane w fioletach i niebieskościach. To ostatni moment, by kupić torebkę z tych dwóch serii. Właśnie pojawiły dwie nowe linie: Meraki i Stories. 

Nowość – kolekcja Meraki

W kolekcji Mreaki główna bohaterka nosi wiśniowe kimono i upięte włosy, a w błękitnym tle majaczą cienie pagód i drzew bonsai. Stylizowane na japońską kaligrafię literki opadają rzędami w dół. Połyskują także delikatne złote hafty. A dopełnieniem są piękne kwiatowe motywy z drugiej strony torebki. Dalekowschodni przepych miesza się tu z dziewczęcą subtelnością. 

Nowość – kolekcja Stories

Zobacz także:

W torebkach z kolekcji Stories dominują pastelowe odcienie beżu, szarości i pudrowego różu z mocniejszymi akcentami brązu i bordo. Głównym motywem jest oczywiście śliczna dziewczynka Anekke – tym razem na koniku na biegunach. Z zamglonego tła wyłaniają się sylwetki dawnych zabawek, starych bicykli, samolotów dwupłatowych i zatarte litery. Te torebki ujmują szlachetnością.

Jak wybrać swoją Anekke? 

„Z wyborem może być problem – zdradziła nam modelka Papillon4you, która brała udział w promowaniu marki – Gdy już masz chociaż jedną Anekke, to chciałabyś mieć kolejną. Tymi torebkami można się naprawdę bawić.”

Swoją pierwszą Anekke wybiera się sercem. Kolejne na pewno kupuje się ze względu na wysoką jakość i funkcjonalność, no i oczywiście z sentymentu do małej dziewczynki. Infantylne? Wcale nie. Każda z nas bywa przecież w środku małą dziewczynką i lubi otaczać się pięknymi i inspirującymi przedmiotami. Nic dziwnego, że często torebki Anekke wybierają razem mamy z córkami. 

Torebki z obu kolekcji Anekke można kupić online na www.papillon4you.pl – głównego przedstawiciela hiszpańskiej marki w Polsce.