Jesienno-zimowa kampania marki Badura to już trzecia, do której zaproszono przepiękną Anetę Kręglicką, modelkę, bizneswoman i Miss Świata z 1989 roku. Tak samo, jak w przypadku wcześniejszych sesji wizerunkowych pojawia się ona w duecie. I ponownie w towarzystwie jednej z najlepszych polskich top modelek. Po Natalii Siódmiak i Magdalenie Frąckowiak polską markę promuje Ania Jagodzińska, jedyna Polka w branży modelingu, która pojawiła się na okładce amerykańskiej edycji magazynu Vogue

A co do samej kolekcji, jesienno-zimowe propozycje od marki Badura są bardzo zróżnicowane. Z jednej strony mamy delikatne damskie botki, jak i ciężkie, wyraziste buty w rockowym stylu. Wszystkie projekty rodzimej marki stworzone zostały z najwyższej jakości skór bydlęcych, cielęcych oraz kozich.

W kampanii sfotografowanej przez Zuzę Krajewską i wystylizowaną przez Karolinę Gruszecką, obecny jest też męski akcent kolekcji. Prezentuje ją grecki model Aristotelis, w przeszłości związany z takimi markami jak D&G, Armani czy Roberto Cavalli.