Kolejne „nepo baby” wkracza do show-biznesu. Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, Vivienne Jolie-Pitt właśnie dostała pracę na planie produkcji „The Outsiders”, w której zagra jej mama. Przechlapane? Nic podobnego. Angaż w przedsięwzięciu podobno był wielkim marzeniem nastolatki.

Angelina Jolie zatrudniła 15-letnią córkę Vivienne jako swoją asystentkę

Vivienne Jolie-Pitt będzie asystować swojej mamie podczas pracy przy broadwayowskiej produkcji „The Outsiders”, muzycznej adaptacji powieści S.E. Hintona z 1967 roku i filmu Francisa Forda Coppoli z 1983 roku. Jak informuje Page Six, nastolatka podobno nie posiada się ze szczęścia - jest wielką fanką musicali i w przyszłości sama chciałaby je współtworzyć. 

Viv przypomina mi moją mamę, ponieważ nie skupia się na byciu w centrum uwagi, ale na wspieraniu innych twórców [...] Bardzo rozważnie i poważnie podchodzi do teatru i ciężko pracuje, aby jak najlepiej zrozumieć, jak wnieść swój wkład – powiedziała niedawno Angelina Jolie.

Matka Angeliny, Marcheline Bertrand była aktorką i producentką filmową, a więc fakt, że podobna do niej Vivienne swoją przyszłość również wiąże ze światem sztuki, nabiera wyjątkowego znaczenia. Co więcej, drugie imię Vivienne to właśnie Marcheline - zostało nadane jej na cześć zmarłej babci.

Jak wygląda i czym zajmuje się córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, Vivienne Jolie-Pitt?

Urodzona 12 lipca 2008 roku Vivienne Jolie-Pitt jest najmłodszą córką Angeliny Jolie i Brada Pitta. Ma brata bliźniaka, Knoxa i czwórkę starszego rodzeństwa - braci - Paxa i Maddoxa oraz siostry - Shiloh i Zaharę.

Vivienne, choć niewiele osób o tym wie, ma za sobą debiut na wielkim ekranie. W 2014 roku pojawiła się w filmie „Maleficent” (z mamą w roli głównej). 6-letnia wówczas dziewczynka wcieliła się w młodszą wersję postaci Aurory granej przez Elle Fanning. Byłam naprawdę zszokowana, że tak dobrze jej idzie i że osiągnęła swój cel – powiedziała Angelina Jolie podczas jednego z eventów promujących popularną produkcję Disneya. 

Spodziewaliście i spodziewałyście się, że to właśnie Viv pójdzie w ślady rodziców (i dziadków!)?