Pięć koszulek, które łączy wspólne hasło #POKOCHAJSIE zaprojektowanych przez polską topmodelkę Anię Jagodzińską, to wyjątkowa współpraca z marką Mohito. Całkowity zysk z jej sprzedaży zostanie przeznaczony na konto fundacji "Dajemy dzieciom siłę" (dawniej "Fundacja Dzieci Niczyje"). 

"Zdecydowaliśmy się na slogan #POKOCHAJSIE, czyli podejście z miłością do siebie i do innych ludzi, ponieważ dopóki nie znajdziemy w sobie dobra, nie będziemy mogli zaobserwować go w drugiej osobie. Właśnie dlatego wraz z Mohito chcemy kibicować młodym osobom, które mają utrudniony start w dorosłe życie. Każdy człowiek zasługuje na równe szanse" – mówi o kolekcji Ania Jagodzińska. 

W specjalnej kolekcji #POKOCHAJSIE znajdziecie pięć koszulek na sezon lato 2016 - uniwersalne fasony i wyselekcjonowane, miękkie w dotyku tkaniny 

Kolekcja Ani Jagodzińskiej dla Mohito pojawi się w sprzedaży w wybranych salonach stacjonarnych oraz sklepie online mohito.com już 20 maja. Ceny wchodzących w jej skład koszulek będą wahać się od 39,99 do 49,99 zł. Linię #POKOCHAJSIE promuje sesja zdjęciowa autorstwa Zuzy Krajewskiej.

ZOBACZCIE JAK WYGLĄDA CAŁA KOLEKCJA ANI JAGODZIŃSKIEJ DLA MOHITO >>>