Anja Rubik zrobiła fanom niemałą niespodziankę. Modelka, która jest jedną z najpopularniejszych Polek w branży mody i ma na koncie współpracę z prestiżowymi markami takimi jak m.in. Saint Laurent (Anja prywatnie przyjaźni się z dyrektorem kreatywnym, Anthonym Vaccarello), Chanel, Gucci, Dolce & Gabbana, Marc Jacobs i wiele innych. Ale poza sukcesami w modelingu, 35-latka jest aktywistką zaangażowaną w edukację seksualną, która zorganizowała głośną i odważną akcję #sexedpl. Najpierw była kampania z udziałem gwiazd, w której wzięli udział: Robert Biedroń, Maffashion, Maciej Stuhr i Monika Brodka. Częścią projektu było także wydanie książki pod tym samym tytułem, składającą się z merytorycznych rozmów Anji Rubik z różnymi ekspertami. Wracając jednak do zaskakującej publikacji, Polkę na Instagramie obserwuje aż milion osób, a jej najnowszy post ze zdjęciem z dzieciństwa zdobył ponad 17 tysięcy lajków. Co tam urzekło obserwatorów? Podobieństwo do znanej aktorki, Natalie Portman.

Anja Rubik na zdjęciu z dzieciństwa sprzed 20 lat wygląda jak młoda Natalie Portman!

35-letnia modelka rzadko dzieli się na Instagramie prywatnymi zdjęciami, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Anja Rubik wrzuciła zdjęcie sprzed 20 lat, kiedy jako nastolatka rozpoczynała swoją przygodę z modelingiem. Nie wiadomo, kto jest autorem fotografii, ale jej fani szybko dopatrzyli się podobieństwa do Natalie Portman z czasów filmu Leon Zawodowiec, w którym wcieliła się w jedną z głównych ról, Matyldę. 

Jeden z moich pierwszych testów, kiedy miałam 15 lat :)) Tak... Ogoliłam brwi, bo myślałam, że to takie grunge'owe i byłam wielką fanką Marylin Monroe, 

napisała pod zdjęciem Anja. Zobaczcie w galerii, jak wyglądała 20 lat temu. Widzicie podobieństwo do Natalie Portman?