Często przyzwyczajamy się do tego, że dzieci gwiazd to te słodkie maluchy, które zapamiętaliśmy, kiedy ich rodzice po raz pierwszy pokazali je światu. Tymczasem, lata mijają, a te same pociechy dorastają i z roku na rok robią się coraz bardziej podobne do swoich mam i ojców. Tak bez wątpienia jest w przypadku Anny Dąbrówki, córki wokalistki Natalii Kukulskiej i jej męża, perkusisty Michała Dąbrówki. 4 maja Ania obchodziła 16. urodziny i z tej okazji jej mama opublikowała na Instagramie kilka najnowszych zdjęć. Nie możemy się napatrzeć, bo podobieństwo jest po prostu powalające!

Natalia Kukulska pokazała zdjęcia córki Ani. Są jak dwie krople wody!

Natalia Kukulska, oprócz kilku wspólnych kadrów z córką zrobionych podczas wycieczki urodzinowej do Sztokholmu, napisała również kilka pięknych słów o Ania. „Mówi o sobie, że ma starą duszę… słuchając jej refleksji, obserwując jej rozwój i pracę w pogłębianie swojej świadomości – zaczynam w to wierzyć. Jej entuzjazm, ekscytacje podróżami, zdrową żywnością, kulturami są zaraźliwe (…) Nasza relacja jest dla mnie pięknym, czasem wymagającym, ale najważniejszym doświadczeniem. Inspiracją. Bliskość sama się nie robi. My chyba ją namierzyłyśmy. Kocham. Dumnam” – napisała Natalia Kukulska. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy znanych osób, które również dostrzegły niesamowite podobieństwo matki i córki. Maffashion napisała: „Jaka podobna”, a Justyna Steczkowska: „Nati, to Twoja kopia. Piękne, wrażliwe i kreatywne jesteście obie. Gratuluję!”. 

Ile dzieci ma Natalia Kukulska?

Nie moglibyśmy oczywiście nie zajrzeć na instagramowy profil Ani, którą obserwuje ponad 2 tysiące osób. Z bio dowiadujemy się, że córka Natalii Kukulskiej kocha muzykę i Nowy Jork. Doskonale widać to również po zdjęciach opublikowanych przez szesnastolatkę. Ania Dąbrówka wstawiła na swoje konto sporo ujęć z Wielkiego Jabłka, na których widać również jej starszego brata, Jana Dąbrówkę. Jasiek ma 20 lat i tak samo jak rodzice jest utalentowany muzycznie. 

Oprócz Jana i Ani Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka mają jeszcze jedną córkę, Laurę, która urodziła się w 2017 roku. Kilka jej zdjęć również można znaleźć na instagramowym koncie wokalistki.