Stylowy projekt to nowy program stacji TVN Style. Jest kierowany do młodych stylistów, którzy będą wykonywać różne zadania związane z tym zawodem. „Będziesz współpracować z różnymi klientami - od przypadkowo spotkanych, zwykłych przechodniów do znanych i nierzadko bardzo wymagających gwiazd show-biznesu”, ogłosiła stacja.

Joanna Przetakiewicz poprowadzi własny program! Producentem jest jej partner Rinke Rooyens>>>

„Stylowy projekt”: kto zasiądzie w jury programu?

Uczestnicy programu w każdym odcinku będą musieli sprostać różnym zadaniom. Jurorzy, oprócz oceniania, będą ich wspierać i pomagać, stając się dla nich mentorami. W jury zasiądzie szefowa stylistów Vogue Polska Karla Gruszecka, redaktor naczelna Viva! Moda Agnieszka Ścibor oraz makijażystka Magdalena Pieczonka. Prowadzącymi będą modelka i uczestniczka poprzedniej edycji Tańca z Gwiazdami Anna Jagodzińska oraz znany szczególnie z roli mentora w Project Runway, projektant Tomasz Ossoliński. W show prawdopodobnie do wygrania będą praktyki w atelier Tomasza Ossolińskiego oraz publikacja zdjęć najlepszych stylizacji w jednym ze sklepów internetowych.

Na razie szczegóły produkcji nie są znane. Nowy program ma pojawić się w jesiennej ramówce TVN, która swoją premierę będzie miała pod koniec sierpnia.