O Lewandowskich mówiło się ostatnio głównie w kontekście mundialu i niestety porażki polskiej reprezentacji w Rosji. Anna Lewandowska jak zawsze mocno wspierała swojego męża Roberta, także w mediach społecznościowych. Nie omieszkała również podziękować wszystkim tym, którzy wspierali zarówno ją, jak i jej ukochanego w niełatwych chwilach. Na pewno miłym urozmaiceniem było dla niej spędzenie czasu w gronie znajomych i przyjaciół na ślubie polskiej golfistki, Martyny Mierzwy. Lewandowska pojawiła się tam w towarzystwie swojej szwagierki, czyli siostry Roberta, Mileny.

Fanki Ani szybko doszukały się stylizacji, w której trenerka zdecydowała się wybrać na wesele przyjaciółki. Zdjęcie znalazły na instagramowym profilu Violi Piekut, jednej z ulubionych rodzimych projektantek Lewandowskiej. Ania zapozowała na nim w czerwonej sukience z wyeksponowanym dekoltem oraz mocnym rozcięciem. Pod fotografią znalazło się mnóstwo pochlebnych komentarzy dotyczących looku żony Roberta Lewandowskiego. Wśród nich nawet opinia, że Ania powinna pojawić się w kolejnym lookbooku prezentującym najnowszą kolekcję rodzimej designerki. "Lady in red", jak nazwała Lewandowską sama Viola Piekut, miała na sobie również biżuterię marki Berries&Co.. Jeżeli śledzicie Anię na Instagramie to na pewno zauważyliście, że autorka Healthy Plan by Ann bardzo często pokazuje ją na swoich zdjęciach czy w relacjach Instagram Stories. 

ZOBACZ TAKŻE: [EXCLUSIVE] O m.in. najskuteczniejszych ćwiczeniach na smukłe nogi i odważnych stylizacjach rozmawiamy z Anią Lewandowską