Anna Lewandowska inspiruje wiele osób. Nie chodzi tylko o styl życia - aktywność fizyczną i dietę. Jej obserwatorki oraz obserwatorzy są także zainteresowani jej urodowymi czy modowymi wyborami. Ostatnio popularna trenerka, a prywatnie żona Roberta Lewandowskiego opublikowała serię zdjęć z rodzinnych wakacji w Turcji. Jak się okazało, uzupełniła swoje wakacyjne stylizacje o modne kolczyki z kolekcji (uwielbianej przez gwiazdy, influencerki oraz redaktorki) polskiej marki. Wiemy, co to za model i znamy cenę. 

Trendy wiosna-lato 2022: Anna Lewandowska w najmodniejszych kolczykach sezonu

Kolczyki, na które zdecydowała się Anna Lewandowska, są bardzo charakterystyczne. Mają biały kolor i kształt zbliżony do prostokąta. Całkowicie wpisują się w trendy tego sezonu, a jednocześnie są bardzo uniwersalne - pasują do wielu okazji, poza tym podkręcą każdą - nawet najbardziej basicową stylizację. Nie mamy wątpliwości, że jest to idealna propozycja na lato, gdy najchętniej eksperymentujemy z kolorami, wzorami, jak również formami ulubionych elementów garderoby. 

Wspomniane kolczyki pochodzą z aktualnej kolekcji Berries & Co., czyli polskiej marki stworzonej przez Sandrę Sienkiewicz i Sarah Kisielewskę–Falkowską. Ich projekty zachwycają designem, a także jakością. Powstają z dbałością o każdy detal. Możesz je zobaczyć (i od razu kupić) poniżej. Kosztują 390 zł. 

Trendy wiosna-lato 2022: Jakie kolczyki są modne w tym sezonie?

Kolczyki wybrane przez Annę Lewandowską to hit sezonu wiosna-lato 2022. To jednak nie koniec naszych propozycji na nadchodzące miesiące. Nie byłybyśmy i nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomniały i nie wspomnieli, że w trendach są także modele w rozmiarach L i XL, biżuteria, której design nawiązuje do estetyki lat 2000. oraz kolorowe koraliki.

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.