Anna Mucha to nie tylko aktorka filmowa, teatralna i serialowa, którą obecnie można oglądać m.in. w jednym z najpopularniejszych rodzimych seriali „M jak miłość”, ale również jurorka. Na pewno pamiętacie, że Mucha oceniała tancerzy w znanym talent show TVN „You can dance - Po prostu tańcz” obok Agustina Egurolli i Michała Piróga. Stało się to po tym, jak Anna sama okazała się być naprawdę niezłą tancerką i w 2009 roku wygrała inne taneczne show (jeszcze wtedy TVN) „Taniec z gwiazdami”. Już niebawem znowu powróci do oceniania umiejętności na parkiecie, tym razem w programie „Dance Dance Dance” w TVP2, w którym gwiazdy w duetach odwzorowują niezapomniane choreografie z teledysków największych gwiazd.

Anna Mucha jurorką w programie „Dance Dance Dance”. Kogo zastąpi?

Już 29 lutego o 20:00 w TVP2 swoją premierę będzie miała 2. edycja programu „Dance Dance Dance”. W poprzednim sezonie zwyciężyli Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, a oceniali ich Ida Nowakowska, czyli profesjonalna tancerka, która brała udział w 1. edycji wspomnianego wcześniej programu „You can dance - Po prostu tańcz”, Robert Kupisz – projektant mody, a wcześniej odnoszący międzynarodowe sukcesy tancerz i choreograf, a także trenerka Ewa Chodakowska. I to właśnie ją w 2. edycji zastąpi Anna Mucha. - Zapowiada się show pełen emocji, krwi i potu! Technika ma dla mnie drugorzędne znaczenie. Ważniejsze jest to, czy uczestnicy wyciągną mnie w swoja historię! A ja… No cóż, zawsze mówię to, co myślę – mówi Anna Mucha.

Anna Mucha zmieniła fryzurę! Zobaczcie, jak wygląda w rudych włosach

„Dance Dance Dance” 2. edycja - kto wystąpi?

Kto wystąpi w 2. edycji „Dance Dance Dance”? Na parkiecie zobaczymy Katarzynę Stankiewicz z siostrą Anią, prezenterów Małgorzatę Tomaszewską i Aleksandra Sikorę, Pamelę Stefanowicz i Mateusza Janusza czyli duet Fit Lovers, aktorów Annę Karczmarczyk i Mateusza Łapkę oraz dwa męskie duety – aktorów Rafała Mroczka i Przemysława Cypryańskiego, a także braci akrobatów Rafała i Krzysztofa Jonkisza. Zwycięski duet wybrany przez widzów przekaże 100 tysięcy złotych na cele charytatywne. A ci uczestnicy, którzy nie dotrwają do wielkiego finału również wesprą wskazaną przez siebie instytucję.