Anna Starmach zyskała sławę i sympatię Polaków m.in. dzięki programom MasterChef oraz MasterChef Junior, których jest jurorką. Na Instagramie obserwuje ją ponad 500 tysięcy osób. To właśnie za pośrednictwem popularnej aplikacji dzieli się z fanami przepisami na niesamowicie apetyczne dania, a także informacjami na temat nowych projektów, a także tymi z życia prywatnego. Wczoraj przekazała im naprawdę wyjątkową wiadomość. Już niebawem rodzina jurorki popularnych programów kulinarnych i autorki książek kucharskich powiększy się. Anna Starmach jest w ciąży!

Anna Starmach jest w ciąży!

Anna Starmach jest w ciąży! Jurorka programów MasteChef i MasterChef Junior, a także autorka książek kucharskich podzieliła się z fanami radosną wiadomością za pośrednictwem Instagramu. Wczoraj (3 grudnia 2020 roku) gwiazda opublikowała urocze zdjęcia z mężem i dwuletnią córeczką, natomiast w opisie zdjęcia przyznała, że jej rodzina już wkrótce się powiększy. 

„Nasza trójka. A tak naprawdę czwórka, bo już za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększy! Miłość i jeszcze więcej miłości.

Dwuletnia Jagna doczeka się braciszka czy siostrzyczki? Informacje na ten temat nie zostały jeszcze podane. Na razie nie wiadomo także, w którym miesiącu ciąży jest Ania Starchmach, a tym samym, kiedy jej drugie dziecko przyjdzie na świat. Na wspomnianych już zdjęciach, które możesz zobaczyć na Instagramie oraz w naszej galerii (na górze strony) jurorka programów kulinarnych i autorka książek kucharskich przytula swoją córeczkę. W związku z tym nie widać na nich ciążowego brzuszka. 

Przypomnijmy, że mężem Anny Starmach jest biznesman Piotr Kusek. Para wzięła ślub w 2017 roku w Krakowie. Natomiast rok później jurorka MasterChefa i MasterChef Junior poinformowała, że spodziewa się pierwszego dziecka. Jagna, czyli córeczka Anny Starmach i Piotra Kuska przyszła na świat w listopadzie 2018 roku. 

Jak właściwie robić pranie, aby utrzymać higienę? O zdanie zapytaliśmy Anię Starmach – ambasadorkę marki Vizir >>>