Dobra impreza nie zależy wcale od naszego wieku. I najlepszym na to dowodem jest Anne Hathaway. Wydawać by się mogło, że czasy najlepszych imprez już dawno za nami i tylko będąc nastolatkami można się dobrze bawić. Nieprawda! Aktorka podbija właśnie TikToka, tańcząc na after party i nie zwracając na nikogo uwagi. W listopadzie gwiazda skończyła 40 lat. Zobaczcie, jak świetnie bawiła się Anne. Bierzcie z niej przykład!

Anne Hathaway swoim tańcem podbija TikToka

40-letnia aktorka z pewnością najjaśniej świeciła podczas imprezy po pokazie Valentino. I to wcale nie za sprawą jej błyszczącego outfitu. Bez niego i tak by się wyróżniała. Hathaway została gwiazdą after party po jednym z pokazów mody, który odbył się w ramach paryskiego tygodnia mody. Jeden z użytkowników TikToka opublikował filmik, na którym widać Anne bawiącą się w najlepsze. I nagle widzę @annehathaway – podpisał wideo. Fani i fanki aktorki są zachwyceni. Jak mogę imprezować z Anne Hathaway? / Ona się nie starzeje tylko staje coraz młodsza / Nie wiem, czy chce być nią, czy z nią – pisali użytkownicy aplikacji

Nagranie stało się viralem. Zobaczyło je już ponad 17 milionów osób. Nic dziwnego, w końcu nieczęsto możemy zobaczyć wielkie gwiazdy, które są kompletnie wyluzowane. Dzięki temu filmikowi kochamy Anne jeszcze bardziej. Zobaczcie same i sami!

Odważna stylizacja Anne Hathaway

Nie można też nie wspomnieć o stylizacji, którą Amerykanka miała na sobie. Ubrana była w panterkę od stóp do głów. Święcąca sukienka, rajstopy i szpilki. A to wszystko w lamparci print, ale na każdej części garderoby nieco inny. Outfit aktorka uzupełniła torebką oraz złotymi kolczykami.

fot. Getty Images

Gdy myślimy o tym stroju, w naszych głowach wcale nie wygląda to dobrze, jednak, gdy patrzymy na zdjęcia ze ścianki wszystko zgrywa się w jedną, nieco odważną, ale całość. Zastanawiamy się jednak, czy Andrea z „Diabeł ubiera się u Prady” założyłaby coś takiego. Jest to chyba bardziej w stylu Andy z początku filmu. Jednak my jesteśmy na tak. Co sądzicie?

fot. Getty Images

Zobacz także:

Stwórz stylizację w stylu Anne Hathaway: