Dramatyczne doniesienia z Hollywood. Anne Heche miała straszliwy wypadek samochodowy. Amerykańska aktorka znana z filmów „Donnie Brasco” i „Wybór Gracie” wjechała w dom mieszkalny w Los Angeles. Pojazd, którym kierowała gwiazda od razu się zapalił, a pożar przeniósł się na budynek. 53-latka w stanie krytycznym została przewieziona do szpitala.

Anne Heche miała dramatyczny wypadek samochodowy

Do makabrycznego zdarzenia z udziałem laureatki nagrody Emmy doszło w piątek 5 sierpnia w godzinach porannych. Z oświadczenia lokalnej policji wynika, że Anne Heche jechała z bardzo dużą prędkością i w pewnym momencie straciła panowanie nad autem. Była partnerka Ellen DeGeneres najpierw uderzyła w garaż znajdujący się przy kompleksie apartamentowców. Mieszkańcy osiedla próbowali wyciągnąć ją z pojazdu. Bezskutecznie. Gwiazda wrzuciła wsteczny bieg, a następnie odjechała. Krótko potem Heche wjechała w dom, a jej niebieski Mini Cooper stanął w płomieniach. 

Na miejsce wypadku przyjechało 65 strażaków, którzy przez ponad godzinę walczyli z pożarem auta i domu, w który wjechał rozpędzony pojazd aktorki. Anne Heche została zabrana na noszach do karetki i w krytycznym stanie przewieziona do szpitala.

Anne Heche - aktualny stan zdrowia gwiazdy

Anne Heche doznała licznych poparzeń. Stan aktorki był na tyle poważny, że musiała ona zostać intubowana. Jak donoszą amerykańskie media, jej życiu obecnie nie zagraża niebezpieczeństwo.

Anne jest na OIOM-ie, ma szczęście, że żyje. Ma poważne oparzenia i czeka ją długa rekonwalescencja - ujawniła osoba z bliskiego otoczenia aktorki w rozmowie z CNN.

Dodajmy, że stan zdrowia gwiazdy uniemożliwił lekarzom przeprowadzenie jakichkolwiek badań w celu ustalenia, czy prowadziła samochód pod wpływem alkoholu.