Antek Królikowski budzi pozytywne emocje. Ma poczucie humoru, umie też żartować sam z siebie, nie stwarza dystansu. Dodatkowo, Antek jest synem znanej i lubianej pary aktorskiej - Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. Zdjęcia z rodzicami często zamieszcza na Instagramie, choć dziś jest już chyba nawet bardziej znany, niż oni. A wszystko dzięki temu, że wystąpił w tak znanej produkcji, jak film o Powstaniu Warszawskim "Miasto 44", oraz dzięki uczestnictwie w popularnych programach, jak choćby "Taniec z gwiazdami", "Agent: Gwiazdy" czy "Kocham Cię, Polsko". O Antku zrobiło się jednak najgłośniej dzięki związkowi z Julią Wieniawą, piosenkarką i aktorką. Byli bez wątpienia najgorętszą parą polskiego show-biznesu. Rozstali się pod koniec 2018 rok. Tymczasem dziś mało kto już pamięta, że pierwszą poważną partnerką Królikowskiego była Kasia Sawczuk, piękna aktorką, którą mogliśmy oglądać np. w serialu "Belfer". Pojawiły się plotki, że Sawczuk właśnie się zaręczyła!

Była dziewczyna Antka Królikowskiego zaręczona?

Kasia Sawczuk ma 22 lata. Słynie z delikatnej urody, szczupłej sylwetki i wielkiego talentu aktorskiego. Poza aktorstwem jej pasją jest także muzyka. Swoje możliwości wokalne prezentowała m.in. w show "Mam talent!" oraz w "The Voice of Poland". Szerszej publiczności Sawczuk jest znana z serialu "Pierwsza Miłość". Okazuje się, że Królikowski nie był dla Kasi "tym jedynym". Jest nim za to Mattia Rosinski, Polak francuskiego pochodzenia, który razem z bratem tworzy offowy zespół BEMY. Podobno Sawczuk i Rosinski niedawno się zaręczyli!

O tym, że Kasia Sawczuk wychodzi za mąż, jako pierwszy poinformował serwis JastrzabPost. Nie udało nam się jak na razie potwierdzić tych informacji, jednak jeśli to prawda, to życzymy zakochanym wszystkiego, co najlepsze! Przy okazji przypomnijmy, że dopiero co zaręczyny ogłosili Zofia Zborowska i Andrzej Wrona, zaś ślub wzięli Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska z zespołu Xxanaxx. Czyli sezon ślubny w Polsce pełni!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Le cœur #

Post udostępniony przez Katarzyna Sawczuk (@sawczukkasia) Lut 26, 2019 o 8:29 PST