Mija rok od rozstania Julii Wieniawy z Antkiem Królikowskim. Przypomnijmy, że w grudniu 2018 aktorzy postanowili zakończyć swój dwuletni związek. Autorka hitu Na zawsze i gwiazdor Domu nad rozlewiskiem udowodnili, że można rozstać się z klasą – nawet w show-biznesie. Od kilku miesięcy Antek Królikowski znowu jest zakochany! Aktor odnalazł szczęście u boku absolwentki prawa – Kasi Dąbrowskiej. Chociaż nowa dziewczyna Antka Królikowskiego strzeże swojej prywatności, kilka razy pojawiła się na imprezach branżowych u boku ukochanego. W przeciwieństwie do Kasi Dąbrowskiej, 30-latek chętnie dzieli się swoją radością na Instagramie! Czy wkrótce poinformuje swoich fanów o tym, że wziął ślub? Bardzo możliwe!

Antek Królikowski wziął ślub? Na palcu aktora widać obrączkę!

W mediach pojawiły się informacje, według których Antek Królikowski wziął ślub z Kasią Dąbrowską. Aktor nie skomentował tych spekulacji, ale nie są one bezpodstawne. Dlaczego? Kilka dni temu Antek Królikowski opublikował na Instagramie zdjęcie z Magdą Lamparską i Maciejem Nawrockim (znajdziecie je również poniżej). Spostrzegawczy obserwatorzy szybko zauważyli, że gwiazdor… ma na palcu obrączkę!

Aktualnie fani Antka Królikowskiego są podzieleni na dwie „drużyny”. Część z nich uważa, że aktor poślubił w tajemnicy swoją dziewczynę. Zdaniem pozostałych, zdjęcie zostało wykonane na planie zdjęciowym nowej produkcji z udziałem Antka Królikowskiego, Magdy Lamparskiej i Macieja Nawrockiego, a obrączka jest elementem kostiumu gwiazdora. Pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne oświadczenie głównych zainteresowanych całą sprawą, czyli Antka Królikowskiego i Kasi Dąbrowskiej.

Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska wzięli ślub? Aktor pokazał zdjęcie z ceremonii >>>

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#actorslife #camperlife #friends

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) Gru 14, 2019 o 8:10 PST