"Art & Fashion Forum" w Poznaniu to nie tylko eksperckie seminaria, ale przede wszystkim kreatywne warsztaty oraz spotkania z najbardziej wpływowymi ludźmi ze świata mody, mediów oraz nowych technologii

Jeżeli Wasza głowa jest pełna świeżych, innowacyjnych, nieszablonowych pomysłów, to "Art & Fashion Forum" jest idealnym miejsce, w którym śmiało możecie zaczerpnąć merytorycznej wiedzy od specjalistów, a także zderzyć swoje pomysły z innymi uczestnikami warsztatów. 

Od 17 do 29 października poznański Stary Browar po raz 10. stanie się centrum kreatywnych warsztatów, ważnych debat, a także twórczych sporów. Organizatorzy przygotowali dla uczestników dwa panele dyskusyjne w ramach Open University, które odbędą się – jeden poświęcony modzie, drugi sztuce.

Inspiracją dla wszystkich uczestników oraz gości wydarzenia będzie hasło przewodnie „Different = Irrepleceable”. „Hasło jubileuszowej, 10. edycji Art&Fashion Forum by Grażyna Kulczyk to apel, byśmy wszyscy docenili swoje wzajemne różnice i dążyli do przyszłości, w której ludzi ceni się za ich wyjątkowość i indywidualność – cechy, które moim zdaniem są tak wiele warte” – mówi Nick Knight.

Dziś do końca dnia możecie aplikować na warsztaty "Art & Fashion Forum" wypełniając ankietę na stronie www >>>