Pod koniec maja Ariana Grande po 2 latach rozstała się z Mac Millerem. Artystka wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie, tłumacząc, że pozostali przyjaciółmi. Jednak chwilę później, sprowokowana przez post na Twitterze wyznała, że momentami związek z raperem był toksyczny i przerażający. Zaledwie kilka tygodni po zakończeniu relacji z 26-latkiem, Arianę przyłapano z nowym chłopakiem. Jej obecnym wybrankiem jest Pete Davidson, aktor komediowy znany z programu Saturday Night Live. Ich związek rozwinął się w zaskakująco szybkim tempie, ponieważ po niecałym miesiącu spotykania postanowili się zaręczyć. Od czerwca są nierozłączni, Pete towarzyszy swojej narzeczonej na koncertach, z kolei ona jest obecna podczas nagrań do programu.

Mac Miller, były chłopak Ariany Grande, komentuje jej związek z Petem Davidsonem >>>

Ariana Grande i Pete Davidson całują się na czerwonym dywanie

Para nie szczędzi sobie czułości zarówno na Instagramie, jak i poza nim, jednak wczoraj wystąpili po raz pierwszy razem na czerwonym dywanie. Pojawili się na rozdaniu nagród MTV Video Music Awards 2018. Ariana i Pete chętnie pozowali fotoreporterom, całując się i przytulając. Widać, że są w sobie bardzo zakochani. Poza kamerami również nie mogli oderwać od siebie rąk. Mieli powody do radości, ponieważ teledysk artystki do piosenki No Tears Left to Cry wygrał w kategorii Najlepszy teledysk popowy. Pełną listę zwycięzców znajdziecie tutaj >>>

Z uwagi na to, w jakim tempie rozwija się związek Ariany i Pete'a możemy domyślać się, że ślub zbliża się wielkimi krokami, chociaż obydwoje milczą na temat. Zobaczcie poniżej zdjęcia Ariany Grande i Pete'a Davidsona z pierwszego oficjalnego, wspólnego wyjścia. Myślicie, że teraz częściej będzie ich można spotkać na branżowych imprezach?