Ariana Grande i Pete Davidson narzucili szybkie tempo swojemu związkowi. Zaczęli spotykać się w maju, chwilę po tym, jak Ariana rozstała się po 2 latach ze swoim poprzednim chłopakiem Mac Millerem. Po kilku tygodniach Ariana i Pete postanowili się zaręczyć. Para również zamieszkała razem. Wydawali się bardzo zakochani, szczególnie, że niemal na każdym kroku podkreślali swoje uczucia. Jednak kiedy na początku września niespodziewanie w wieku 26 lat zmarł Mac Miller, który przedawkował mieszankę narkotyków, alkoholu i silnych środków przeciwbólowych. Warto wspomnieć, że jakby tego było mało, Ariana wciąż dochodzi do siebie po zamachu terrorystycznym na jej koncercie w Manchesterze, gdzie zginęło 29 osób, a 59 zostało rannych. To wszystko sprawiło, że jej związek z Petem Davidsonem nie przetrwał i para rozstała się w połowie października.

Ariana Grande po tych traumatycznych przeżyciach udała się na terapię. Niedawno wyznała, że spotkania z terapeutą uratowały jej życie. Bardzo pomogła jej także praca nad nowym materiałem. Chociaż artystka planowała przerwę od pracy, tworzenie muzyki okazało się mieć terapeutyczny wpływ na jej samopoczucie. Wydała singiel Thank U, Next, zapowiadający premierowy album, który ma szansę ukazać się już niedługo. W piosence Ariana wspomina swoich byłych chłopaków, m.in. zmarłego Mac Millera i Pete'a Davidsona. Posłuchacie go TUTAJ >>>.

Pete Davidson, aktor komediowy w Saturday Night Live, ciężko znosi rozstanie i zerwanie zaręczyn z Arianą Grande. Nie powstrzymał się od publicznego wyśmiania tej sytuacji, czego nie pozostawiła bez komentarza jego była narzeczona. Ostatnio jednak stwierdził, że życzy jej wszystkiego, co najlepsze. Ariana nie wypowiadała się publicznie na temat sytuacji z Pete'em, jednak kilka dni temu dodała wymowny komentarz pod jednym z artykułów o zaręczynach, którego tytuł brzmiał: „13 porad i trików na znalezienie idealnego pierścionka zaręczynowego (włączając popularne metale, których powinno się unikać). Gwiazda napisała krótkie, ale dobitne: „nie rób tego”.

Pete Davidson skomentował rozstanie z Arianą Grande. Dlaczego zerwali zaręczyny? >>>