Ariana Grande i Mac Miller podczas rozstania, pomimo młodego wieku - 24 i 26 lat - zachowali dużą klasę, której mogłyby pozazdrościć im inne gwiazdy. Kilka tygodni temu zagraniczne media podały informację o zakończeniu związku przez artystkę i rapera, a powodem miała być obopólnie podjęta decyzja i brak czasu na spotykanie się, wynikający z natłoku zawodowych zobowiązań zarówno Ariany, jak i Malcolma. Para postanowiła zakończyć związek po 2 latach, a dzień po tym, jak świat obiegła ta wiadomość, piosenkarka na swoim InstaStory udostępniła wspólne zdjęcie i napisała, że raper jest jednym z jej najlepszych przyjaciół i jest niesamowicie wdzięczna za to, że jest obecny w jej życiu oraz że zawsze będzie go wspierać i jest z niego dumna. Mimo tego, że oczywiście było nam trochę przykro, ponieważ rozpad kolejnego na pozór idealnego związku potrafi mocno zakwestionować wiarę w miłość, słowa artystki pokrzepiły, pewnie nie tylko nasze, serca.

Nie wszystko jednak jest tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać. I chociaż te sprawy powinny pozostać ich prywatnymi, w dobie social mediów oraz gdy jest się osobą publiczną, to prawie niemożliwe. W sprawie rozstania Ariany i Malcolma zabrał głos pewien użytkownik Twittera. Warto nadmienić, że Mac Miller był od jakiegoś czasu abstynentem, jednak parę dni temu aresztowano go za jazdę pod wpływem alkoholu. Na Twitterze pojawił się post o tym, że piosenkarka zostawiła go dla innego chłopaka nawet po tym, gdy starał się dla niej trzymać z dala od używek i napisał o niej cały nowy album. Dodał także, że to najsmutniejsze wydarzenie w Hollywood. Ariana nie pozostała obojętna wobec tych słów i ustosunkowała się do nich. Z jej wypowiedzi na Twitterze wynika, że rozstanie nie wyniknęło z wyłącznie z braku czasu, a związek z raperem był momentami przerażający. 

Ariana Grande ma nowego chłopaka! Podobny do Mac Millera? >>>

Jak absurdalne jest to, że zmniejszasz szacunek kobiet do samych siebie i ich poczucie własnej wartości mówiąc, że powinny tkwić w toksycznym związku, ponieważ ktoś napisał o nich album, co z resztą nie jest prawdą (tylko utwór Cinderella jet o mnie). Nie jestem opiekunką ani matką, i żadna kobieta nie powinna czuć, że musi nią być [w związku]. Troszczyłam się o niego i starałam się wspierać jego abstynencję przez lata i zawsze będę. (…) Nie podzieliłam się tym, jak trudne i przerażające to było, ale takie było. (…)

Przeczytajcie poniżej całą wypowiedź Ariany Grande o związku z Mac Millerem.